Beyin yakan iq testi. Farklı kiviyi 10 saniyede bulan dahi kabul ediliyor..

Beyin yakan iq testi. Farklı kiviyi 10 saniyede bulan dahi kabul ediliyor..
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fresherslive.com sitesinde yer alan bir haberde, son zamanların en zorlu görsel zeka testlerinden biri paylaşıldı. Onlarca kivi içerisinden bir kivi farklıydı. İşte bu kiviyi 10 saniye içerisinde görmek hiç de kolay değil. Beyin yakan iq testi için sadece 10 saniyeniz var. Eğer farklı olanı bulduysanız araştırmalara göre dahi kabul edilebilirsiniz.

Resimli bulmaca soruları, bir sorunun görsel bir görüntüye veya resme dayandığı bir tür zeka oyunudur. Bilmeceler, zeka oyunları veya trivia soruları gibi çeşitli biçimlerde gelirler. Formattan bağımsız olarak, resimli bulmaca sorularını çözmek, çözen kişinin kendisine sunulan görsel öğeleri titizlikle incelemesini ve incelemesini gerektirir. Yaygın bir resimli bulmaca türü, aralarında ince farklar olan neredeyse aynı iki görüntü sağlayan “farkı bul” bulmacasıdır. Çözücü, iki görüntü arasındaki tüm farkları tespit etmeli ve belirlemelidir; bu, bazı farklılıklar ince olabileceğinden oldukça zorlayıcı olabilir. Resimli bulmaca sorularının başka bir türü de, görsel bir görüntü veya resim sunan ve görüntüde tasvir edilene dayalı bir soru ortaya koyan görsel bilmecedir. Örneğin, görsel bir bilmece, elinde üç anahtarla bir kapının önünde duran bir adamın görüntüsünü sunabilir ve hangi anahtarın kapıyı açacağını sorabilir. Bu bulmacalar, çözenin görüntüyü dikkatli bir şekilde analiz etmesini gerektirir ve doğru cevaba ulaşmak için yanal düşünmeyi gerektirebilir.

Beyin yakan iq testi. Farklı kiviyi 10 saniyede bulan dahi kabul ediliyor..

Yukarıdaki resimde sizlere bir soru sunduk. Bu zeka oyunu için geçerli olan kuralları izleyerek çözmeye çalışın. Bulmacayı çözme vaktin şimdi başlıyor, o yüzden elinden gelenin en iyisini yap!

Bulmacayı çözemediyseniz endişelenmenize gerek yok. Çözümü keşfetmek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Yukarıdaki makalede sunulan bulmacanın cevabını keşfedeceğiz. Hepimiz cevabı bilmek için can atıyoruz, o yüzden başlayalım. Öncelikle cevabı açıklayacağız ve ardından arkasındaki mantığı açıklayacağız. Bulmacayı çözemezseniz endişelenmeyin; Zeka oyunları eğlenceli olmalı, stresli değil. Sakin ve rahat olursanız bulmacayı bizden önce çözebilirsiniz.

İnancımız, her bulmacanın bir çözümü olduğudur. Bazı bulmacalar zorlu görünse de, cevap basit olabilir. Öte yandan, bazı bulmacalar kolay gibi görünse de çözmek için sıkı çalışma gerektirebilir. Nihayetinde, bir bulmacanın zorluğu, belirli bulmacanın kendisine bağlıdır.

Yukarıdaki resmi dikkatlice inceledikten sonra cevaba ulaştık. Cevap sadece onu bulamayanlar için değil, aynı zamanda yanlış tahmin edenler için de. Onlardan ders aldığımız sürece hata yapmak sorun değil. Cevabı merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

kvvv

Her bulmacada, belirli bir cevabın doğru olmasının bir nedeni vardır. Cevabı ararken herkesin kendine göre nedenleri olabilir ama sonunda belirli bir nedeni olan tek bir doğru cevap olacaktır. Beyin bulmacaları söz konusu olduğunda, bu özellikle doğrudur. Bu cevabın neden doğru olduğuna daha yakından bakalım.

Şirket Dedikoduları

Beyin yakan iq testi. Farklı kiviyi 10 saniyede bulan dahi kabul ediliyor..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin