Küçükçekmeceliler Başvurmuştu! TOKİ Arnavutköy, Esenler ve Başakşehir Kura Sonuçları Açıklanıyor

Küçükçekmeceliler Başvurmuştu! TOKİ Arnavutköy, Esenler ve Başakşehir Kura Sonuçları Açıklanıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOKİ kura çekimlerinde sıra İstanbul’un en büyük etabı olan Arnavutköy, Esenler ve Başakşehir’e geldi. Küçükçekmecelilerin de yoğun olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirdiği TOKİ Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler kura çekimi, bugün saat 10.00’da başladı. YouTube canlı yayın üzerinden canlı bir şekilde izlenebilen İstanbul TOKİ kura çekimleri sonrasında sonuçlar ortaya çıkıyor. Toplamda 28 bin konutun inşa edileceği TOKİ Arnavutköy, Esenler ve Başakşehir kura sonuçları e-Devlet üzerinden öğreniliyor. Ancak biz de sizin için TOKİ başvurusu kabul edilenler ve isim listesini derledik.

ARNAVUTKÖY ESENLER BAŞAKŞEHİR TOKİ KURA SONUÇLARI

Küçükçekmecelilerin de en başvuru yaptığı Arnavutköy, Esenler, Başakşehir kura sonuçları 1 Nisan 2023 tarihinde açıklanıyor. Canlı yayında YouTuba TOKİ resmi kanalı veya toki.tv üzerinden İstanbul TOKİ kura çekimini izleyebilirsiniz. Arnavutköy, Esenler, Başakşehir TOKİ kura sonuçları ise e-Devlet toki.gov.tr duyurular sayfasında! Ancak sirketdedikodulari.com da İstanbul TOKİ başvurusu kabul edilenler 2023 listesini sizler için derliyor. İlk sonuçlar açıklanmaya başladığı anda haberimizde sonuçlar da yer almaya başlıyor. Ayrıca canlı yayın ekranı da yine haberimizde bulunuyor. Hem canlı yayını takip edebilir hem de yazılı sonuçları görebilirsiniz…

Ömer Giderler, Kaan Çorbacı, Sidem Kanat, Tevfik Korkmazgider, Fadime Ünal, Ayşe Gez, Yusuf Karahan, Eyüp Gürlevük, Ömer Ural, Laima Ayhan Sengü, Müşerref Yıldırım, Eren Ergin, Mustafa Özgen, Hansenem İnan, Adil Güzel, Ahmet Güzeoğlu, Nilgün Fındıl, Umut Türüt, Şükrü Yıldız, Muhammet Naşvat, Mahmut Tan Toğay, Hasan Kocamanoğlu, Şahinde Erdoğan, Murat Özayan, Mustafa Baraçkılıç, Fatih Bülbül, Batuhan Kütük, Aslan Yılmaz, Harun Günay, Niyazi Kaya, Hülya Gülmez, Serkan Aydın, Mürsel Demir, Mürüvet Mütevellioğlu, Ayhan Şaraldı, Tayfun Demir, Fevziye Subaşı, Nejla Sevimli, Murat Ekinci, Nilgül Sancar, Ayla Altun, Salih Tekinel, Mustafa Aktaş, Ali İsingir, Celal Akbaş, Necip Taner Küpeli, Fatma Demir, Fadime Demircioğlu, Sevgi Baş, Mualla Ulusoy, Özcan Sezer, Ertan Oturaklıoğlu, Sinan Çilhoroz, Şükrü Eser, Mehmet Emin Turanalp, Nezaket Yengin, Ahmt Akpulat, Svetlana Şensoy, Rıdvan Türkan, Halil Yetkin, Berat Kabacı, Murat Mutlu, Selime Dokumacı, Salih Özyürek.

TOKİ KURA SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Şirket Dedikoduları

Küçükçekmeceliler Başvurmuştu! TOKİ Arnavutköy, Esenler ve Başakşehir Kura Sonuçları Açıklanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin