Sürat Kargo, Sürat Lojistik ve Nurkay Makina satışa çıkarıldı

sürat kargo satıldı mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lojistik sektörünün önde gelen şirketlerinden Sürat Kargo, TMSF tarafından 325 milyon TL muhammen beden üzerinden ihale edilecek. TMSF’ye geçmesinin ardından CEO pozisyona Metin Kocael’in getirildiği Sürat Kargo, bu değişimin ardından ciddi bir büyüme yaşamıştı.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), kayyum olarak bünyesinde bulunan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü ile Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü satışa çıkardı.

Sürat Kargo satılıyor

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, 325 milyon TL muhammen bedel üzerinde ihale edilecek Sürat Kargo ve Sürat Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 27 Temmuz’a kadar teklif verilebilecek. İhale, 28 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak.

Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, 15, 8 milyon TL muhammen bedel üzerinden 3 Ağustos’ta yapılacak ihale yoluyla satışa çıkarıldı.

Sürat Kargo’da değişim sürüyor

Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Sakarya/Akyazı ilçesinde gayrimenkuller, fabrika binası ve fabrikada bulunan makine, ekipman, demirbaş ve araçlar ile stoklar, Türk Patent ve Marka Kurumu nezdindeki marka ve endüstriyel tasarım haklarından oluşuyor.

Şirket Dedikoduları

Sürat Kargo, Sürat Lojistik ve Nurkay Makina satışa çıkarıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin