Plastik Cerrahlar BTS’den V’yi Erkek Hastaların En Çok Benzemek İstediği Ünlü Olarak Adlandırdı

Plastik cerrahlar BTS'den V'yi erkek hastaların en çok benzemek istediği ünlü olarak adlandırdı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın tarihli bir Youtube videosunda, üç plastik cerrah oturdu ve erkekler arasındaki plastik cerrahideki mevcut eğilimleri tartıştı. Kim Taehyung’un hastaların benzemek istediği bir numaralı ünlü olduğunu açıkladılar ve V’nin bazı çekici özelliklerini tartıştılar.

Estetik cerrahi konsültasyonları sırasında hastaların erkek ünlülerin fotoğraflarını getirmeleri yaygındır. Bahsetmelerde sürekli örtüşen ve yakışıklılığı için standart olarak kullanılan tek kişinin V olduğunu ortaya çıkardılar.

Güçlü bir erkeksi duyguya sahip olduğu için V’nin yüzünün ana hatlarını övdüler. Yüzünü, geleneksel olarak yakışıklı kabul edilen erkekler arasında yaygın olmayan gözlerle küçük olarak tanımladılar.

Bunun Taehyung’un benzersiz, uyumsuz göz kapaklarıyla çok ilgisi var, bir tarafında monolid, diğerinde çift göz kapağı var. Ayrıca ortalama bir Koreliden daha büyük gözleri var.

Plastik cerrahlar BTS'den V'yi erkek hastaların en çok benzemek istediği ünlü olarak adlandırdı

Bir cerrah, keskin ve sivri burunların erkekler için standart olarak kabul edildiği eski zamanlardan farklı olarak, artık insanların daha ‘yumuşak’ bir izlenime sahip olmayı tercih ettiğini belirtti. V’nin güzel, uzun ve ‘yumuşak’ bir hava veren burnu ideal olarak kabul ediliyor.

V, erkeklerin çekici görünümünü istediği için erkeklerin ‘istenmeyeni’ olarak etiketlendi.

Ancak Taehyung’un estetik ameliyat olmadığını ve herkesin bıçak altına yatarak onun gibi görünemeyeceğini doğruladılar.

Plastik cerrahların Taehyung’un doğal özelliklerini ilk övmesi değil ve son olmayacak. Taehyung, K-pop’ta ve dünya çapında en iyi görünen erkeklerden biri olarak kendini sağlamlaştırdı.

Şirket Dedikoduları

Plastik Cerrahlar BTS’den V’yi Erkek Hastaların En Çok Benzemek İstediği Ünlü Olarak Adlandırdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin