Exxen’in pazarlama faaliyetleri Rockads’a emanet: ABD, Avrupa ve Ortadoğu’da stratejiler birlikte yürütülecek

Exxen'in pazarlama faaliyetleri Rockads'a emanet: ABD
Exxen'in pazarlama faaliyetleri Rockads'a emanet: ABD
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce Meditopia ve Kompanion gibi şirketlerin pazarlama stratejilerini üstlenerek yurt dışı pazarında ses getirmesini sağlayan Rockads, 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak Exxen‘in de pazarlama partneri oldu. Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da faaliyet göstermeyi planlayan Exxen, yabancı olduğu pazarlarda büyüme stratejisini Rockads’a emanet etti.

Yoluna global hedefler koyarak büyümek isteyen startup ve mobil uygulamaların geliştirilmesinden sorumlu Facebook partneri Rockads, kurulduğu günden bugüne birçok şirkete yabancı pazarlarda destek verdi. Büyüme stratejisi konusunda uzman bir ekibe ve kapsamlı verilere sahip Rockads’ın yeni iş birliği ise Exxen’le gerçekleşti. 

exxenin pazarlama faaliyetleri rockadsa emanet abd avrupa ve ortadoguda stratejiler birlikte yurutulecek 60835ec02517f

“Pazarlama faaliyetlerini üstlenmiş olmak beni çok heyecanlandırıyor”

Netflix, BluTV, Amazon Prime ve son olarak yayın hayatına yeni başlayan Gain gibi platoformlarla büyük bir çekişmeye sahne olacak rekabette Ilıcalı iç pazardaki maçı kazanacağını düşünüyor. Hal böyle olunca başarılı iş insanı Ilıcalı gözünü ABD, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine dikti. Katıldığı bir YouTube söyleşisinde Exxen için 900 milyon TL’lik bir yatırım yaptığını söyleyen Ilıcalı, yurtdışında da hizmet vereceklerini belirtmişti. Rakip sahada da maçı kazanmak isteyen Ilıcalı, özellikle ABD başta olmak üzere Avrupa ve Ortadoğu ülkelerindeki büyüme stratejisi için Rockads ile iş birliğine gitti. Rockads ve Teknasyon‘un kurucu ortağı Mustafa Vardalı, sosyal medya hesabından bu haberi duyurarak “ABD gibi büyük bir pazarda, Türkiye’den çıkan bir dijital yayın platformunun pazarlama faaliyetlerini üstlenmiş olmak beni çok heyecanlandırıyor.” açıklamasında bulundu.

exxenin pazarlama faaliyetleri rockadsa emanet abd avrupa ve ortadoguda stratejiler birlikte yurutulecek 60835ec0c6983

Şirket Dedikoduları

Exxen’in pazarlama faaliyetleri Rockads’a emanet: ABD, Avrupa ve Ortadoğu’da stratejiler birlikte yürütülecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin