TOKİ her şeyi hazır 12 konutu satışa çıkardı! İstanbul’un göbeğinde… Elini çabuk tutan ev sahibi oluyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul'a geç de olsa büyük bir müjdeyi verdi. Ataşehir'de her şeyi hazır 12 konutu satışa çıkardı. Ancak kötü haber başvurular yarın bitiyor. Elini çabuk tutanlar ev sahibi oluyor. Peki TOKİ 12 konut başvurusu nasıl yapılır? Sizler için derledik.

TOKİ her şeyi hazır 12 konutu satışa çıkardı! İstanbul'un göbeğinde... Elini çabuk tutan ev sahibi oluyor
default
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son olarak 462 arsayı satışa çıkaran TOKİ, sessiz sedasız 12 konutu İstanbul için duyurdu. Neredeyse süre bile vermedi. Elini çabuk tutan Ataşehir’de her şeyi hazır 12 konutun sahibi olabilecek. Şimdiden TOKİ İstanbul Ataşehir evleri için araştırmalar hızlandı. Biz de sizler için tüm merak edilenleri derledik. İşte TOKİ Ataşehir hakkında tüm merak ettikleriniz.

TOKİ’DEN İSTANBUL’A 12 KONUT BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TOKİ, İstanbul Ataşehir’de 12 konutu satışa çıkardı. Son başvuru tarihi ise yarın. Bu da demek oluyor ki Emlak Müzayede üzerindeki online çekilişe katılarak yarın ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik peşin ödemede yüzde 15 indirim uygulanıyor. Ayrıca TOKİ, İstanbul Ataşehir evleri için 3 farklı düzenlemeye de gitti. Bu kampanyalar şu şekilde:

1- Yüzde 50 peşinat, 60 ay vade

2- Yüzde 40 peşinat, 48 ay vade

3- Yüzde 30 peşinat, 36 ay vade.

Bu üç kampanyadan birisini seçerek ev sahibi olabilirsiniz. TOKİ ve Emlak Yönetim Ortaklığında satışa sunulan 12 konut için son başvuru tarihi ise 24 Ekim 2023 saat 10.30. İnternet üzerinden de hemen TOKİ İstanbul Ataşehir konutları için başvuru yapabilirsiniz.

TOKİ her şeyi hazır 12 konutu satışa çıkardı! İstanbul'un göbeğinde... Elini çabuk tutan ev sahibi oluyor
default

EMLAK MÜZAYEDE NEDİR?

Emlak müzayede, gayrimenkul satışının halka açık bir şekilde yapıldığı bir tür açık artırmadır. Bu yöntem genellikle taşınmaz mal (ev, arsa, daire gibi) satışlarında kullanılır. Müzayede, satıcıların potansiyel alıcılar arasında rekabet yaratmak amacıyla tekliflerini artırdığı bir süreçtir. Bu süreçte en yüksek teklifi veren alıcı, gayrimenkulu satın alma hakkını kazanır.

Emlak müzayedeleri, genellikle bir müzayede ev sahibi veya emlak şirketi tarafından düzenlenir. Satış öncesinde ilanlarla duyurular yapılır ve müzayede günü belirlenir. Müzayedeye katılan alıcılar, belirli bir miktarda teminat ödemek zorunda kalabilirler. Müzayedeye katılanlar arasında rekabet arttıkça, gayrimenkulün değeri artabilir ve satış fiyatı yükselir.

Kaynak: Emlakmuzayede.com.tr Derleme: Sirketdedikodulari.com

Şirket Dedikoduları

TOKİ her şeyi hazır 12 konutu satışa çıkardı! İstanbul’un göbeğinde… Elini çabuk tutan ev sahibi oluyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Toki başvurusu yapmak istiyorum

    Cevapla
  2. 31 Ekim 2023, 11:29

    Bende almak istiyorum yerleriniz nerede

    Cevapla
Bizi Takip Edin