Künye

Sirketdedikodulari.com, 2020 senesinde Göktuğ Efil tarafından kurulmuştur. Sektörlerden en güncel haberleri, girişim fikirlerini, kulis bilgilerini okurlarına sunmaktadır. İnternet haber sitesi olarak yayın hayatına devam eden sirketdedikodulari.com, özgün habercilik yapmaktadır.

p2

p3

p4

p1

Reklam Rezervasyon

goktugefil@sirketdedikodulari.com

Tanıtım Yazısı

goktugefil@sirketdedikodulari.com

Hukuksal problemler

Herhangi telif ve diğer hukuksal işler için goktugefil@sirketdedikodulari.com adreesine ulaşabilirsiniz.

Yayın İlkeleri

Tüm hakları saklıdır. Basın Ahlak ve İlkelerine uymaya söz vermiştir. Sirketdedikodulari.com, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlıdır. Tüm haberler özgün olarak editörlerin kaleminden çıkmaktadır. Farklı durumlarda ve alıntılarda kaynak gösterilmektedir. Sitemizde yayınlanan günlük, haftalık ya da aylık yazılardan tamamen yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sirketdedikodulari.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu üstlenmez.

Yasal Bildirimler İçin – Legal Notices

Sirketdedikodulari.com isimli haber-içerik sitemiz, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, telif ve kişilik haklarına uygun hareket etmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz hakların herhangi bir ihlali durumunda direkt olarak goktugefil@sirketdedikodulari.com adresine ulaşılabilmektedir.

İlgili şikayet veya talepler, hukuk departmanımız tarafından incelenerek nihai sonuç, hak iddia eden kişi, kurum ya da kuruluşla paylaşılacaktır.

Sitemiz, Veridyen.com sunucularında barınmaktadır.

Bizi Takip Edin