Reklam

Sirketdedikodulari.com, kendisini veya firmasını tanıtmak için hedef odaklı bir reklam platformu sunmaktadır.

Gündeme dair gelişmeler ve özgün içeriğiyle, şirket haberlerinin nabzını tutan en dinamik ve etkili yayındır.

Banner Reklam

Sirketdedikodulari.com’da banner reklam seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Haftalık, aylık ve yıllık olarak banner reklam seçeneklerimiz mevcuttur. Mobil optimizasyonuyla hedef kitlenize ulaşmak sirketdedikodulari.com banner reklam seçeneğiyle artık çok kolay!

Fiyat bilgisi için: goktugefil@sirketdedikodulari.com

Tanıtım Yazısı

Sirketdedikodulari.com’a özel olarak yazılmış minimum 250 kelime uzunluğundaki haber metni yayınlanır. Herhangi bir yasal problem haricinde sitemizden hiçbir zaman silinmez. Maksimum 2 link çıkışı verilmektedir. Bu linklerin do veya no follow olacağına siz karar verirsiniz. Özgün bir şekilde kaleme alınmayan tanıtım makaleleri kabul edilmemektedir.

Fiyat bilgisi için: goktugefil@sirketdedikodulari.com

Sosyal Medya Reklamı

Sirketdedikodulari.com’a özel olarak hazırlanmış reklam videoları veya görseller, sosyal medya hesaplarından paylaşılır. Web sitemiz haricinde Twitter ve Facebook’u aktif olarak kullanmaktayız. Twitter’da 18 bin takipçimiz, Facebook’ta ise 5 bini aşkın beğenimiz bulunmaktadır. Instagram mı? O da yakında sizlerle olacak. Tanıtım yazılarınızın sosyal medya hesaplarında yayınlanması ekstra ücrete girmektedir. Bu uyarıyı dikkate alarak maillerinizi gönderebilirsiniz. 

Fiyat bilgisi için: goktugefil@sirketdedikodulari.com

Bizi Takip Edin