Popeyes, TikTok viraline dayanan ‘Girl Dinner’ menüsüyle tepki topladı

"Girl dinner", birden çok küçük garnitürden oluşan, tipik olarak minimum pişirmeyi içeren ve tek başına yenecek şekilde tasarlanmış bir yemeği ifade eder.

Popeyes, TikTok viraline dayanan 'Girl Dinner' menüsüyle tepki topladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güncel kalabilmek için Popeyes, müşterilere altı garnitür arasından seçim yapabileceklerini söylüyor. Makarna ve peynir, patates kızartması, patates püresi, barbunya ve pirinç, lahana salatası ve bisküviler. Her yemeğin ayrı olarak sipariş edilmesi gerekiyor, bu da onu Popeyes’in garnitür menüsüyle tamamen aynı yapıyor. Sadece daha süslü bir adla süslenmiş.

Popeyes’in bir sözcüsü TODAY.com’a menünün “‘Girl Dinner’ meraklılarına lezzetli bir çeşitlilikte tatlar sunmak amacıyla tasarlandığını” söyledi.

GİRL DİNNER TEPKİ TOPLADI

Twitter kullanıcıları, fast-food zincirinin yeni teklifi konusunda ikiye bölünmüş durumda. Bazıları, Popeyes’i yaratıcılığı ve şakacı mizahı nedeniyle övdü.

Popeyes, TikTok viraline dayanan 'Girl Dinner' menüsüyle tepki topladı

Bir Twitter kullanıcısı, “Popeyes’teki marka kızlarının mobil menüye ‘kız yemeği’ni gerçekten başarılı bir şekilde koyduklarına inanamıyorum,” dedi .

Başka bir kullanıcı, “Evet, Popeyes uygulama menüsüne ‘kız yemeği’ bölümü eklemek dahice. Şu pazarlama müdürüne zam yapın,” diye tweet attı başka bir kullanıcı.

Başka bir Twitter kullanıcısı, “Popeyes’in menülerine bir ‘kız yemeği’ bölümü ekleme şekli ve her tarafı çok komik,” dedi.

Şirket Dedikoduları

Popeyes, TikTok viraline dayanan ‘Girl Dinner’ menüsüyle tepki topladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin