FedEx ve Aurora, Nakliye Ortaklığını Genişletiyor

FedEx ve Aurora, Nakliye Ortaklığını Genişletiyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başlangıçta, her gece 240 millik yolculuk yapmayı içeren Eylül 2021’den bu yana Dallas ve Houston arasında FedEx için yük taşıyor. Şirkete göre, yeni şerit Aurora’nın kamyonlarını haftalık olarak çalışacakları yaklaşık 600 millik çok daha uzun bir yolculuğa çıkarıyor.

Waymo Via, Kodiak Robotics ve TuSimple rakiplerinin hepsi aynı otoyolların çoğunda araçlarını kullanırken Teksas, ticarileşmek isteyen otonom nakliye şirketleri için bir savaş alanı haline geldi.

Şirket, Aurora’nın Mart ayından bu yana Fort Worth ve El Paso’daki yeni terminalleri arasında yük taşıdığını söyledi. Binlerce FedEx müşterisine otonom olarak taşınan paketler sağladığını belirten Aurora’ya göre, Dallas ve Houston arasındaki ilk ticari şeridinde gerçekleştirilen gönderilerin tümü %100 zamanında teslim edildi.

FedEx ve Aurora, Nakliye Ortaklığını Genişletiyor

Aurora’nın yeni Peterbilt 579’u temel alan kamyonları, çeşitli hava koşullarında ve gece ve gündüz her saat çalışabilir. Aurora’ya göre, bugüne kadar Aurora ve FedEx, sıfır güvenlik olayıyla toplam 60.000 mil yol kat etti.

“Bir süre önce, halkın neden otonom kamyon taşımacılığını önemsemesi gerektiği sorulmuştu. Bu nedenle. FedEx ile altı ay çalıştıktan sonra, on binlerce FedEx müşterisi için paketleri güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde taşıdık,” dedi Aurora’nın kurucu ortağı ve baş ürün sorumlusu Sterling Anderson. “Bu şerit genişletmesi planlanandan önce gerçekleşti ve ülkenin en büyük ve en önemli nakliye şirketlerinden biri ile kamyon taşımacılığının geleceğini inşa etmeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz.”

Şirket Dedikoduları

FedEx ve Aurora, Nakliye Ortaklığını Genişletiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin