Tarım Kredi Kooperatif Market, 3’üncü yılında 169’uncu şubeye ulaştı

Tarım Kredi Kooperatif Market
Tarım Kredi Kooperatif Market
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yurt genelinde vatandaşlara ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak amacıyla yapılanmaya başlayan Tarım Kredi Kooperatif Market, üçüncü senenin sonunda 169’uncu şubesini açmayı başardı. Kendi işlediği veya farklı kooperatiflerden elde ettiği ürünleri müşterisiyle buluşturan Tarım Kredi Kooperatif Market, kısa süre içerisinde hedefledikleri 500 şubeye ulaşmak istiyor.

Kovid-19 salgınına rağmen geçtiğimiz yıl 90 şubenin kapılarını açarak 161 mağazaya ulaşan Tarım Kredi Kooperatif Market, ekonomik ve organik ürünleriyle sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme oranını da yakaladı. Kısa süre içerisinde Türkiye genelinde yapılanmayı başaran ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden marketin Tarım Kredi Pazarlama ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım konuyla ilgili, “Önümüzdeki yıl da kooperatiflerimize ve kadın girişimcilerimize benzer kararlılıkla destekte bulunmaya devam edeceğiz. Çiftçilerimizin el emeği organik ve birinci sınıf ürünleri elverişli koşullarda müşteri ile buluşturarak hem tarımsal üretimin sürekliliği hem de vatandaşlarımızın kaliteli ürünlere ulaşmasını sağlıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Yurt genelinde mağaza sayısını 169’a çıkaran Tarım Kredi Kooperatif Market’in bu başarısı geniş ürün yelpazesiyle de doğru orantılı. Tarım Kredi Kooperatif Markette; atıştırmalıklardan bal ürünlerine, bitkisel yağlardan bakliyatlara, kuruyemişlerden turşulara kadar envai çeşit ürün bulunuyor.

tarim kredi kooperatif market 3uncu yilinda 169uncu subeye ulasti 6083569ea1045 

Şirket Dedikoduları

Tarım Kredi Kooperatif Market, 3’üncü yılında 169’uncu şubeye ulaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin