Ünlü turizm şirketinden rezalet davranış.. Otele gidince fark ettiler

Yaz döneminin gelmesiyle turizm sektöründe yaşanan sıkıntılara bir yenisi daha eklendi. Türkiye'de 26 yıldır faaliyet gösteren tatilbudur.com müşterilerine öyle bir mağduriyet yaşattı ki...

Ünlü turizm şirketinden rezalet davranış.. Otele gidince fark ettiler
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turizm sektörünün öncü seyahat acentalarından kabul edilen tatilbudur.com üzerinden otel rezervasyonu yaptıranlar hayatlarının şokuyla karşılaştı.

Ekşi Sözlük’te yaşadığı mağduriyeti dile getiren mağdurlardan biri, çarpıcı ifadeler kullandı.

BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ

Tatilbudur isimli seyahat acentasından otel rezervasyonu yaptıran bir kişi yaşadığı rezaleti Ekşi Sözlük üzerinde paylaştı. Otele geldiğimizde fark ettik diyen mağdur, “24 Haziran 2023’de kemer – imperial sunland hotel için rezervasyon oluşturduk. Ödemeyi yaptık. Gelen mailde onayı verdik. Onlar rezervasyonu onayladı. Yaklaşık 10 saat yolculuk yapıp otele geldiğimizde de tatilbudur.com’un otelden aslında onay almadığını ve otelde boş yer olmadığını öğrendik. Üstelik aynı otelde aynı durumu yaşayan 5-6 aile var. Arayıp durumu bildirdiğinizde de internet sitelerinden form doldurarak itiraz etmemiz gerektiğini söyleyecek kadar da pişkinler. Bu işin peşini bırakmayacağız fakat bütün tatili rezil ettiler.” ifadesini kullandı.

Ünlü turizm şirketinden rezalet davranış.. Otele gidince fark ettiler

TEPKİ ÜSTÜNE TEPKİ

Platform üzerinde de yaşanılan bu rezilliğe sessiz kalınmadı. Yazarlar bu durum karşısında, “Detay az olsa da kaliteli bir rezalet gibi duran vaziyet. Bu firmalar onca turist hareketini yönetirken böylesi bir durumda nasıl siteden form doldur diyebilir. Resmen iş bilmemek bu. Artık bende bir çeşit refleks oluştu. Türkiye’deki acentelerden rezervasyon yapacak olursam yola çıkmadan önce konaklayacağım yeri arayıp rezervasyonu kesinlikle teyit ediyorum.” şeklinde tepki gösterdiler.

Kaynak: Eksisozluk.com Derleme: Sirketdedikodulari.com – Göktuğ Efil

Şirket Dedikoduları

Ünlü turizm şirketinden rezalet davranış.. Otele gidince fark ettiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin