Red Velvet üyeleri Irene, Joy, ve Yeri uçuş görevlilerine kaba davranışlar sergiledi

Red Velvet üyeleri Irene, Joy, ve Yeri uçuş görevlilerine kaba davranışlar sergiledi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uçuş görevlileri Red Velvet’ten Irene, Joy ve Yeri’nin tutum sorunları hakkında konuştular. 26 Mart’ta YouTube’daki birden fazla drama kanalı, anonim bir çalışan topluluğu olan ‘Blind’in ekran görüntüsünü paylaştı. ‘Blind’ üyesi olmak için, kişinin iş e-postası ile hesabı doğrulaması gerekir.

Söz konusu ekran görüntüsünde Korean Air’in bir çalışanı, “Red Velvet bir keresinde uçaktaydı ve Yeri, Joy ve Irene çok kabaydı. Uçuş görevlilerine hizmetçileriymiş gibi davrandılar. Diğer ikisi iyiydi. Ama neden idoller anlamadım. , genel olarak, onların bir şey olduğunu düşünüyorum.”

Jeju Hava Servisi’nden başka bir çalışan, “İlk yoruma ek olarak, Irene, kimliklerinizi atmayın veya çalışanlardan biletlerinizi kapmayın. Ve check-in için şahsen kontuara gelin. Bunu başka bir yerde yaptığınızı duydum. havayolları da var.”

Yorumunu şöyle açıkladı: “Başka birinin onun için check-in yapmasını istedi, bu yüzden sadece doğrulama sorunları için şahsen gelmesi gerektiğini söylüyorum.”

Red Velvet fan grubu kabul etmedi

Red Velvet müzik grubunun sevenleri ise durumu kabul etmeyerek olayın abartıldığını ve ilgili youtube kanalının sürekli polemik çıkardığını ifade etti. Fan grubu konuya dair binlerce yorum yaptı. İşte onlardan birkaçı:

Lütfen insanların söylediklerine hemen inanmayın, kaynak Taehyung’a karşı iddialarda bulunan ve birçok şirketin dava açtığı aynı yt hesabı. Yani zamanlama garip, geri dönüş yaptıklarında Red Velvet’e geliyorlar. Ayrıca, kızlar genellikle uçağa binerler, bu nedenle doğrulamanın kişinin kendisinin varlığında yapılması gerektiğini bilirler, bu yüzden bunun doğru olduğundan şüpheliyim.

İnanmıyorum. Irene ile olanlardan sonra, kasıtlı ya da değil, herhangi birine kaba davranmayı göze alacaklarından şüpheliyim. Önce bana sağlam kanıtlar ver. Tam olarak kaba olan ne dediler/yaptılar? Irene hakkında biraz şey görüyorum ama bu ona karşı durmak için yeterli değil ve Joy ya da Yeri hakkında hiçbir şey yoktu. Ayrıca, çok uygun, bunların hepsi geri dönüş civarında oluyor.

Şimdilik söylenti olduğu için doğruluğunu bilmiyorum. Ama beni şaşırtmazdı. Aslında idol ayrıcalığının var olduğunu biliyorum. Ayrıcalığı kötüye kullananlar ve kullanmayan ve mütevazi kalmaya çalışanlar var. Aynı zamanda şöhret ayrıcalıkları ile aynıdır. Demek istediğim yeni bir şey değil. Pek çok kaba, Kpop olmayan ünlüler bile oldu ve hala listelerde tırmanıyor, ödüller alıyor ya da başarı elde ediyor.

Şirket Dedikoduları

Red Velvet üyeleri Irene, Joy, ve Yeri uçuş görevlilerine kaba davranışlar sergiledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin