Başvuran Yaşadı, Maaşını Taşıyanlara 15 Bin TL Hemen Veriliyor

Başvuran Yaşadı, Maaşını Taşıyanlara 15 Bin TL Hemen Veriliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyonlarca emekli vatandaşın bulunduğu Türkiye’de bankaların promosyon yarışı devam ediyor. 300-400 TL gibi rakamlarla başlayan promosyon rekabetinde rakamlar 15 bin TL’ye kadar ulaştı. Banka promosyon yarışında son hamle Türkiye’nin köklü ve önde gelen ismi İş Bankası’ndan geldi. Emekliler için ek gelir kapası olan promosyon ile ilgili İş Bankası’nın açıklamaları ile birlikte emekli vatandaşlar arama motorlarına yönelerek detayları araştırmaya başladı. İş Bankası’nı son açıklamaları ile birlikte promosyon miktarlarını merak eden vatandaşlar için detayları derledik…

Türkiye’de 2022 verilerine göre 13,1 milyon emekli bulunuyor. Türkiye’nin önde gelen bankaları da emeklilere özel promosyon kampanyalarını hayata geçiriyor. Gün geçtikçe bankalar arasında rekabet giderek artarken müşteri çekmek isteyen kurumlar çıtayı daha da yükseltiyor. Banka promosyon yarışında da son hamle Türkiye’nin ilk özel bankası olma özelliğini taşıyan İş Bankası’ndan geldi. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren İş Bankası yaptığı açıklama ile emekli vatandaşlara 15 bin TL’ye varan promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

Başvuran Yaşadı, Maaşını Taşıyanlara 15 Bin TL Hemen Veriliyor

EMEKLİLERE EK GELİR KAPISI

Emekliler için ek gelir kapısı oluşturan emekli promosyonunda rekabeti kızıştıran İş Bankası’nın açıklamaları sonrası emekli vatandaşlar başvuru koşulları ile ilgili araştırmalarını artırdı. Ek kazanç imkanı sağlayan promosyon yarışına ilişkin İş Bankası yaptığı açıklama ile başvuru şartlarını ve emekli vatandaşların ne yapması gerektiğini açıkladı.

İŞ BANKASI PROMOSYON ŞARTLARI

Ancak İş Bankası’nın emekli promosyonundan yararlanmadan önce yerine getirilmesi gereken bazı şartlar bulunuyor. Bunun için öncelikle emekli maaşı alan kişilerin SGK tarafından yapılan ödemesini İş Bankası’na taşıması gerekiyor. Bu işlemin ardından emekli müşteri ile İş Bankası arasında bir sözleşme yapılıyor. Sözleşme kapsamında emekli vatandaşın maaşlarını 3 yıl boyunca farklı bir bankaya taşımaması gerekiyor. Bu şartları yerine getiren vatandaşlara İş Bankası tarafından promosyon ödemesi yapılıyor.

MAAŞ TUTARINA GÖRE DEĞİŞİYOR

İş Bankası emekli maaş promosyonu ile ilgili detaylara da yer verildi. Emekli maaş tutarlarına göre promosyon ödemeleri de değişiklik gösterecek. Buna göre emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 4.500 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5.250 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.750 TL, 10.000 TL üzerinde olanlara ise 7.500 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Başvuran Yaşadı, Maaşını Taşıyanlara 15 Bin TL Hemen Veriliyor

DÜŞÜK FAİZ İMKANI

İş Bankası emekli maaşını taşıyan müşterilerine kredi imkanı sağlıyor. Bütçelerini yormamak adına İş Bankası kredi tutarını 7.500 TL limitle sınırlandırıyor. Düşük faiz oranı ile verilen bu kredi sayesinden nakit ihtiyacını gidermek isteyen vatandaşlar dilerse kampanyadan yararlanıyor. 7.500 TL’ye kadar emekli maaş promosyonu alan emekliler ek olarak da 7.500 TL ihtiyaç kredisi çekiyorlar. Böylece 15.000 TL para yatmış oluyor.

Şirket Dedikoduları

Başvuran Yaşadı, Maaşını Taşıyanlara 15 Bin TL Hemen Veriliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin