LUNA ve UST Binance Üzerinde Tekrardan Listelendi: ‘İlerleme Var’

LUNA ve UST Binance Üzerinde Tekrardan Listelendi: 'İlerleme Var'
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, LUNA/BUSD’yi yeniden listeleyeceğini duyurdu ve UST/BUSD, 13 Mayıs’ın başlarında çıkarıldıktan sonra tekrardan sisteme entegre ederek listeledi.

UST’nin 11 sente düştüğü ve LUNA’nın değerinin %99,999’unu kaybettiği kriptoda tarihi bir haftanın ardından, dünyanın en büyük borsası BUSD çiftlerinde ticareti yeniden etkinleştirdi.

LUNA ve UST Binance Üzerinde Tekrardan Listelendi: 'İlerleme Var'

Her iki kripto para da, Terra ekibinden bir kurtarma planıyla ilgili neredeyse hiçbir iletişim olmadığını belirten Binance CEO’su CZ ile listeden çıkarıldı. Kararın “şu anda kullanıcılarımızı korumak için” verildiğini kaydetti.

İşlem, yeniden başlatılmadan önce 24 saatten daha kısa bir süre durduruldu. Yeniden listeleme birkaç saat ertelendi, ancak şu anda canlı, LUNA yaklaşık 0,0007 ABD doları ve UST, 0,09 ABD dolarından işlem görüyor. CZ, bu madeni paraların ticaretini yaparken “aşırı dikkatli olma” çağrısında bulundu ve şunları söyledi:

“Telefonsuz görüşmenin” niteliği veya kimin dahil olduğu bilinmiyor. Ancak, olası kayıt cihazlarının kaldırılması nedeniyle son derece hassas bilgilerin tartışılmış olabileceği görülüyor.

Önceki bir tweet’te CZ, konunun nasıl ele alındığını da kınayarak şunları söyledi:

Şu anda, ekosistemden geriye kalanları kurtarmaya çalışmak için Terra topluluğu tarafından birkaç teklif gözden geçiriliyor. Ancak, ne yapılacağına dair doğrulanmış bir rapor yok.

LUNA ve UST Binance Üzerinde Tekrardan Listelendi: 'İlerleme Var'

Şu anda dolaşımda olan LUNA jetonlarının sayısı, 600 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 6,5 trilyon jetondur. CZ’nin daha fazla para basmayacağını bildirdiği gibi, şu anda UST mandalının nasıl sürdürüldüğü belirsizdir.

UST her zaman 1$ değerinde LUNA’ya sabitlenmiştir; LUNA, UST’ye göre yakılmıyor veya basılmıyorsa, o zaman nasıl bir mandal tutabilir?

Şirket Dedikoduları

LUNA ve UST Binance Üzerinde Tekrardan Listelendi: ‘İlerleme Var’

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Slm bu duzelir mi ben kiredi altına girdim perişan oldum niye usede olarak yükseliyor de tele olarak aynı yerimde sayıyor bizim canimaza mal. oldu rica ederim bı an düzeltin yoksa biz intihara gideriz

    Cevapla
  2. Lütfen bı sunuş yapın

    Cevapla
  3. Eğer lunatr olarak geri donmezise veya elimdeki luna adetleri takas vb. Olmadu usdlunaya iyi bir fiyatla entegre edilmez ise sonumuz kötü bunu düşünmek bile istemiyorum. Tüm yatırım ve hayallerimi yok ederseniz lütfen bir çözüm….

    Cevapla
Bizi Takip Edin