YMS token nedir? Malatyaspor token ne, YMS token alınır mı?

YMS token nedir
YMS token nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YMS token nedir? Bitexen borsasındaki sayılı taraftar tokenleri arasında ön satışı aktif pozisyonunda bulunan tek kripto para birimi olan YMS coin yatırımcıların radarına girmeyi başardı. Malatyaspor token, taraftarının gücü ve şehrin desteği ile iyi yerlere gelebilir. Bu sebeple YMS token alınır mı, geleceği ne olur gibi sorular sıklıkla araştırılmaktadır. Biz de nacizane fikirler vermek için bu makaleyi derledik.

Balıkesir token nedir? Balıkesir coin ne, blks token yorum, fiyatı!

YMS token nedir?

Malatyaspor token, 29.11.2021 tarihinde Bitexen borsasında ön satışa sunulmuştur. IEO sonlanma tarihi 09.12.2021’dir. Bu tarihler arasında ön satışa katılıp YMS coini elde edebilirsiniz. Ön satış tamamlandığında YMS token listeme işlemi TRY üzerinden yapılacaktır. YMS token ön satış arzı 13.200.000 bandındadır. Bu rakam ile muadil taraftar tokenlarına göre, arzı daha fazla olarak gözükmektedir.

YMS token yorum

Yeni Malatyaspor Token; açık ön satışın ve diğer rezervlerin dolaşıma girmesi ile ilk yıl 19.800.000 toplam arz ile dolaşımda olacaktır. Devam eden yıllarda ise kilitleri açılacak Yeni Malatyaspor Tokenler dolaşıma dahil olurken hazine rezervleri her yıl %10 oranında dolaşıma dahil edilecektir. Pazarlama ve Teknoloji rezervleri ise kilitleme olmadan kullanıma hazır halde olacaktır. Kullanılan pazarlama ve teknoloji bütçeleri altı ayda bir rapor olarak paylaşılacaktır.

Giresunspor token nedir, GRS token ne! Giresunspor Token yorum ve geleceği

Malatyaspor token yorum

Bu bölüm Twitter ve ilgili birimin Whitepaper sayfasından elde edilmiştir.

Yeni Malatyaspor Token, ön satışta yer alan kilitli tokenlerin dolaşıma dahil olmasının ardından deflasyonist bir yaklaşımla ilerleyecektir. Dolaşıma giren token adedinin azalması ile geri alım ve yakım etkinlikleri ile arzın %10’una yakın bir oranının tüm tokenler dolaşıma girene kadar yakılması hedeflenmektedir.

Yatırımcılar YMS Token elde etmek için, satın alınan YMS Token miktarı hesaplarına tanımlanacaktır. Satın alım miktarı ve TRY karşılığı Hesap Özetim sekmesinden görülebilecektir. Kullanıcılar satın alım detayları ile ilgili ayrıca bilgilendirileceklerdir.

Yeni Malatyaspor coin, ETH ağı üzerinde yer alan ERC-20 yapısına göre piyasaya sunulmuş hizmet tokenidir. Fiyat değişimlerini, Malatyaspor’un başarısı ve seyircilerin oluşturacağı etkilişimden alan YMS Token; hem kulübe hem de taraftarına sayısız fırsat da sunacaktır.

 

 

 

 

Şirket Dedikoduları

YMS token nedir? Malatyaspor token ne, YMS token alınır mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin