TGRT Haber’den bomba transfer. Yeni sezonda ekranlarda olacak

Yerel seçimler yaklaşırken televizyon kanalları da son kadrolarını belirliyor.

TGRT Haber'den bomba transfer. Yeni sezonda ekranlarda olacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süre önce Ekrem Açıkel ile yollarını ayıran TGRT Haber, en çok izlenen haber kanallarından olma unvanını ise korumaya devam etti. Önümüzdeki sezonda iddialı bir kadro ile reyting savaşlarına hazırlanan TGRT Haber, sezonun en bomba transferlerinden birini yapıyor.

Instagram, Twitter, Facebook ve YouTube hesaplarında milyonlarca kişiye ulaşan Abdurrahman Uzun, TGRT Haber’in İstanbul’daki merkezini ziyaret etti. Kanalın Genel Yayın Yönetmeni Ercan Seki ile toplantı yapan Abdurrahman Uzun, sosyal medya hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. 1 milyona yaklaşan instagram hesabından yaptığı paylaşımla Uzun, “Yeni sezonda sizinle YouTube dışında da buluşalım desem ne dersiniz?” ifadelerini kullandı.

TGRT Haber'den bomba transfer. Yeni sezonda ekranlarda olacak

SON PAYLAŞIMINDA ZAMLARA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Sosyal medyanın en çok konuşulan hesaplarının başında gelen Abdurrahman Uzun, gelen yüklü zamların ardından AK Parti’ye tepki göstermişti. Uzun, ÖTV ve MTV zamlarından sonra, “Ülke 5 yıl düzgün yönetilsin diye sana oy verdik. 1 ay sonra her şeye zam. Aga ekonomi kötü olabilir de bunun faturasını bize ödetme” şeklinde konuşmuştu.

Kaynak: Sirketdedikodulari.com – Göktuğ Efil

Şirket Dedikoduları

TGRT Haber’den bomba transfer. Yeni sezonda ekranlarda olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin