PUBG Mobile bedava firavun seti alma | PUBG ücretsiz firavun seti [2022]

PUBG Mobile bedava firavun seti
PUBG Mobile bedava firavun seti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PUBG Mobile bedava firavun seti alma işlemi için bugün karşınızdayız arkadaşlar. Bildiğiniz gibi daha öncesinde PUBG Mobile bedava UC alma sitelerini ve uygulamalarını göstermiştik. O içeriklerimizin ardından PUBG Mobile ücretsiz firavun seti nasıl alınır sorusu çokça soruldu. Biz de her zamanki oyuncu takipçilerimizi kırmadık ve sizler için PUGB mobile para vermeden firavun seti alma işlemini adım adım gösterdik. Hadi başlayalım.

PUBG Mobile bedava firavun seti alma

Biliyorsunuz ki PUBG Mobile oyununda birçok eşya, malzeme veya özellik para ile satın alınıyor. Firavun seti de bunlardan birisi. Ancak biz site bugün PUBG mobile beleşe uc alımı ve ardından firavun seti alımını göstereceğiz. Çünkü uc alımı yapılmadan firavun setini de elde edemeyebilirsiniz.

ezgif.com gif maker 3

Altın firavun

Golden Pharoah X Suit, PUBG Mobile’daki ilk yükseltilebilir takımdır. Oyuncuların kilidini nasıl açabileceği aşağıda açıklanmıştır. PUBG, battle royale pazarındaki en büyük oyunlardan biriydi. En yüksek popülaritesi, Fortnite sahnede yeniyken ortaya çıkıyor.

Bölünme, PUBG ve Fortnite ile daha gerçekçi ve temelli bir oyun oynamaya odaklanan bir başlık olarak durdu ve daha çok tuhaf maskaralıklara ve eğlenceli ve zorlu bir bina mekaniğine odaklandı.

Her ne kadar oyun, mobil bağlantı noktasıyla başarıya ulaşmış olsa da, oyuncuların PUBG deneyimini hareket halindeyken yaşamalarına izin veriyor. Oyuncuların PUBG Mobile’da yeni Golden Pharaoh X Suit’i nasıl edinebilecekleri aşağıda açıklanmıştır.

PUBG ücretsiz uc kazanma

Bu kostüm tamamen kozmetik olsa ve oynanışla ilgili hiçbir şeyi değiştirmese de yine de değerli bir keşif. Golden Pharaoh X Suit, türünün ilk örneğidir ve oyuncuların eşya yükseltmeleriyle kozmetik değişiklikler yapmalarına olanak tanır.

6 farklı zamana kadar seviyelendirilebilir, her sıralamada tasarımı daha ayrıntılı bir şeye dönüştürür. Oyuncular bu öğeyi Star Fragments ve Star Forge taşlarını kullanarak yükseltebilirler.

Her ne kadar Golden Pharaoh X Suit’i elde etmenin sadece iki yöntemi olsa da, başlangıçta. Bu kılavuz, oyuncuların PUBG Mobile’da bu yeni ve özel görünümü nasıl elde edebileceklerini düzenleyecektir.

PUBG Mobile Altın Firavun X Suit kilidi nasıl açılır?

Şu anda oyuncuların Golden Pharaoh X Suit’in kilidini açmasının iki farklı yolu var. İşte oyuncuların bunu nasıl yapabileceği.

Lucky Spin: Ana lobideyken oyuncular sol üstteki döndürme simgesini seçebilirler. Her dönüş için 300 gümüş parçaya mal olur ve oyuncu bunu sadece 5 kez yapabilir. 5 dönüşten sonra, oyuncunun dönmeye devam etmek için UC’sini kullanması gerekecektir. Genel olarak, oyuncunun bu görünümün kilidini açmak için şanslı olması gerekir.

Bir Arkadaştan Hediye: Oyuncunun bu eşyadan ayrılmak isteyen bir arkadaşı varsa, oyuncuya 1000 firavun altını karşılığında gönderebilir. Bu, oyuncu öğenin kopyalarını aldıysa harikadır.

Yükseltilebilir donanıma sahip oyunlar, oyuncuların geri dönmesini sağlamak için harika bir yoldur. Oyuncunun teçhizatı için bir sonraki seviyeye ulaşmaktan gelen bir gelişme hissi var. Oynanış açısından hiçbir şey yapmasa da, göz korkutma hissi veriyor.

Genellikle daha iyi kaplamalara sahip olan oyuncular oyuna daha fazla zaman ayırarak onları daha deneyimli ve potansiyel olarak daha iyi oyuncular haline getirir. PUBG Mobile, hareket halindeki oyuncular için harika bir battle royale deneyimidir.

Şirket Dedikoduları

PUBG Mobile bedava firavun seti alma | PUBG ücretsiz firavun seti [2022]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. 5 Mart 2022, 22:39

  Set istiyoruz

  Cevapla
 2. 5 Mart 2022, 22:39

  Abi yeter

  Cevapla
 3. Set istiyorum

  Cevapla
 4. Abi firavun veririmisin bana

  Cevapla
 5. 1 Mayıs 2023, 16:11

  Ben hep butun sitelere girdim hicbirinde bisey yapamadim bud ayni

  Cevapla
Bizi Takip Edin