Garanti Bankası’nın Avantajlarıyla Tanışın

Garanti Bankası, mevcut ve yeni müşterilerine özel birçok ayrıcalık sunar. Bu avantajlar arasında; ihtiyaç, konut ve araç kredileri için uzun vadeli ödeme imkanlarıyla birlikte düşük faiz oranları yer alır. Farklı ayrıcalıklara sahip kredi kartları da harcadıkça kazanabileceğiniz puan sistemlerine sahiptir. Ayrıca şubeler veya online kanallar üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayarak tüm kampanyalardan faydalanma şansınız vardır. Garanti bankası hesap açma işlemleri ise dijitalleşen sistemleri sayesinde son derece kolaydır.

Garanti Bankası'nın Avantajlarıyla Tanışın
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankanın müşterisi olduktan sonra EFT, havale, fatura ödeme, kredi çekme ve kredi kartı işlemleri gibi finansal ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde karşılamanız mümkündür. Aynı zamanda; repo, hisse senedi ve çeşitli fonlar aracılığıyla yatırımlarınızı da Garanti Bankası’nın özel avantajlarıyla hayata geçirebilirsiniz. Tüm bu işlemlere hızlı bir şekilde başlamak içinse tek yapmanız gereken Garanti Bankası hesap açma sürecini tamamlamaktır.

Vadesiz Hesap, Döviz Hesabı ve Daha Fazlası

Garanti Bankası’nda, vadesiz TL hesabınız aracılığıyla anlık nakit ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılarken avans bakiyesi kullanma fırsatına da sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte vadesiz hesabınızdaki bakiyeyi otomatik biçimde yatırıma dönüştürmenize olanak tanıyan ELMA Hesabı fırsatlarını da değerlendirmeniz mümkündür.

Döviz birikimlerinizi değerlendirmenin en avantajlı yollarından biri, Garanti Bankası Döviz Hesabı açmaktır. Özellikle yabancı para birimlerini kullanarak havale gibi işlemler yapıyorsanız uygun seçenekler üzerinden finansal işlerinizi halledebilirsiniz. Döviz ve vadesiz hesap özelliklerini, uzaktan Garanti Bankası hesabı açma yoluyla da kullanma şansınız vardır.

Vadeli mevduat, birikim hesabı, kredili mevduat, yatırım fonları ve ticari hesap açma gibi tüm gereksinimlerinizi Garanti Bankası aracılığıyla karşılamanız mümkündür. Hesap türü fark etmeksizin tüm işlemleriniz için internet bankacılığı, müşteri hizmetleri hattı ve mobil uygulama desteği verilir. Aynı zamanda henüz mevcut hesabınız yoksa Garanti Bankası yeni müşteri kampanyası ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Garanti Mobil ile Bankacılığınızı Cebinize Taşıyın

Garanti Mobil Uygulaması, bankacılık işlemlerinin oldukça büyük bir bölümünü istediğiniz yerden yapma fırsatı verir. Genel olarak yapabileceğiniz bazı işlemler aşağıdaki gibidir:

 • Varlık ve borçların görüntülenmesi
 • QR kod ile para çekme ve gönderme
 • Kolay Adres ile para transferi
 • Kredi başvurusu
 • Limit arttırma veya azaltma
 • İstanbulkart’a bakiye yükleme
 • SWIFT Go

Yukarıda yer alan fırsatlar ve çok daha fazlasına “Mobil bankacılık ile Garanti Bankası hesabı aç” özelliğiyle erişebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın Kampanyalarından Faydalanın

Garanti Bankası’nın düzenlemiş olduğu pek çok kampanyadan farklı koşulları yerine getirerek faydalanabilirsiniz. Önde gelen çeşitli markalarla yapılan iş birliklerini keşfederek en uygununu tercih etmeniz mümkündür. Aynı zamanda yüksek oranlı faizsiz kredi ve nakit avans ayrıcalıkları ile birçok gereksiniminizi karşılayabilirsiniz. Öte yandan oldukça dikkat çekici bonuslarını da harcamalarınızda kullanma fırsatınız vardır..

Garanti Bankası'nın Avantajlarıyla Tanışın

7/24 Müşteri Hizmetleri ile Her Zaman Destek Yanınızda

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine günün her saatinde bağlanmanız mümkündür. Kart başvurusundan Garanti Bankası başvuru sorgulama işlemlerine kadar tüm detayları, yetkilerle görüşebilirsiniz. Bununla birlikte aşağıdaki bankacılık işlemlerini, müşteri hizmetleri yetkilileri aracılığıyla yapabilirsiniz:

 • Kredi kartı borç sorgulama
 • Limit yükseltme
 • Bakiye öğrenme
 • IBAN, hesap numarası ve şube kodu öğrenme
 • Bonus sorgulama
 • Borç ödeme
 • Sim kart aktivasyonu

Belirtilen işlemlerle beraber gerçekleştirdiğiniz Garanti Bankası başvuru detayları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası ile Hayallerinize Kolayca Ulaşın

Garanti Bankası, finansal hedeflerinize ulaşma noktasında fazlasıyla avantajlıdır. Yatırımlarınızı kolaylıkla yönetme fırsatı sunan banka, sürekli güncellenen kampanyalarıyla herkesin beklentilerine hitap eder. Özellikle uygun ödeme koşullarına sahip kredi fırsatlarıyla, hayallerinizdeki gayrimenkulleri satın alabilir veya yatırım projelerinizi değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda Garanti Bankası yeni müşteri kampanyası kapsamında düşük faiz oranlarından yararlanmanız da mümkündür.

Şirket Dedikoduları

Garanti Bankası’nın Avantajlarıyla Tanışın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin