MAGIC Token Nedir | Magic of Gold incelemesi

MAGIC Token Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MAGIC Token Nedir? Magic of Gold, Oyna kazan projesidir. NFT dünyasını ve oyunu birleştirir. Magic, Binance Smart Chain platformu üzerine inşa edilmiş bir Play to Earn NFT taktik RPG oyunudur.

Oyun, oyuncuların toplamasını bekleyen enfes bir NFT Kahramanları ve Öğeleri koleksiyonuna sahiptir. Token, yatırımcılar için fiziksel olarak kullanılabilir bir metaverse projesi olmayı amaçlıyor.

MAGIC Token Nedir?

Magic Token Nedir?

Magic, BSC ağındaki Nft pazaryeri de olacak bir metaverse play to earn oyun projesidir.

Binance Smart Chain ağı üzerine kurulu ve Pinksale ile ön satışı başarı ile noktalayıp 19 şubat 2022 tarihinde Pancakeswap’ta listelenmiştir.

Çok kısa süre önce listelenmesine rağmen ilk ayını doldurmadan dolaşan arzın %25’lik kısmını yakmış ve yakında %5 daha yakım sözü verilmiştir.

Alış ve satışta %13 SLp’ı bulunmakta ve hodl kalanlar için %6 BUSD rewards ödülü yansımaktadır. Likitidesi 200 günün üzerinde kilitlidir.

$0.0001 yaklaşık birim fiyatıyla listelenmiştir. KYC ve AUDİT sertifikaları bulunmaktadır. CMC ve CG başvuruları yapılmış, ön onay almıştır.

Güncel olarak 3 adet borsa ile görüşülmüş 2’sinden olumlu yanıtı almış görüşme sürdürülmektedir. Çok yakında büyük bir etkinlik ile beraber borsada listelenecektir.

Magic of Gold Oyunu Nasıl Olacak?

Magic of Gold, ilk etapta sınırlı sayıda kullanıcının oynayabileceği (25.000 kişi) bir play to earn oyunu olacaktır. 25 Ana kadın savaşçı karakteri olacak bu oyunda, geriye kalan 24.975 alt sınıf asker karakterleri bulunacak. 25 ana karakterin yanı sıra 25 adette krallık bulunacak oyunda krallıklar arası savaşlar, kurulacak ittifaklar, büyük ödüllü savaşlar vs.

MAGIC of gold coin nedir

Bir çok çeşitli aktivite bulunmaktadır. Günlük kazanç edilebildiği gibi belirli periyotlar halinde yapılacak büyük savaşlar ile büyük miktarlarda ödüller dağıtılacak. Oyunu oynayacak sınırlı sayıdaki kişiler NFT ve Token bulundurması gerekecek.

Oyuncular, efsanevi antik dünyada aksiyonlu maceralara atılarak Magic NFT pazarında veya herhangi bir NFT borsasında işlem gören benzersiz ve özel NFT varlıklarını toplayacaklar.

Sınırlı sayıda kişinin erişmesi oyunu ve projeyi daha değerli kılacaktır. Oyun şuan Hindistan’lı oyun geliştirme şirketiyle ortak yürütülen bir yapım aşamasında olup 3-4 ay içinde oynanır hale gelicek ve kullanıcılara sunulacaktır.

Şuan oyun için demo tarzı tanıtım fargmanı çekilmekte ve çok yakında videosu paylaşılacaktır. Binance Smart Chain üzerine kurulu en iyi NFT RPG strateji oyunu. Diğer birçok NFT oyununun aksine Magic, stratejiye odaklanır ve oyunculara ilgi çekici ancak karlı bir oyun sunar.

Kısaca;

MAGIC token nedir? Alışılmış metaverse token oyunlarından çok farklı ve profesyonelce kurgulanmış bir play to earn oyun projesi olan $MAGIC bizlere Türkiye’den böyle işlerin çıkabileceğini göstermeye aday, güveninilirliğini KYC ve AUDİT alarak kanıtlamış ve hali hazırda CMC-CG başvuruları ön onayı almış borsa görüşmelerine başlayan bir BSC Tokeni.

MAGIC of gold token nedir

$MAGIC Detaylı Bilgiler;

 • Ağ: BSC (Binance Smart Chain)
 • Play to Earn Metaverse + NFT Market
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 adet
 • Yakım: 250.000.000 %25
 • Tax: %13 – %6 BUSD rewards, %4 Marketing, %3 Likitide
 • KYC ve AUDİT Var

Linkler

 1. Website: https://magicofthegold.com/
 2. Telegram Global: https://t.me/magicofgoldEN
 3. Telegram Türkiye: https://t.me/magicofthegoldturkey

Borsalar

 1. Poocoin: https://poocoin.app/tokens/0x518705632201fe5aafbbcd80e9de427402a38f92
 2. Pancakeswap: https://pancakeswap.finance/swap/0x518705632201Fe5aAFBBCD80e9de427402a38f92
 3. Bscscan: https://bscscan.com/token/0x518705632201fe5aafbbcd80e9de427402a38f92

KYC

https://auditrate.tech/certificate/certificate_MagicofGold.html utm_source=MOG+Kyc+Page&utm_medium=KYC

AUDİT

https://github.com/AuditRateTech/Smart-Contract Audits/blob/main/MagicofGold_0x518705632201Fe5aAFBBCD80e9de427402a38f92.pdf?

Şirket Dedikoduları

MAGIC Token Nedir | Magic of Gold incelemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. 13 Mart 2022, 14:12

  Umarım güzel yerlere gelecek. Yatırımımızı yaptık. Beklemeye devam ediyoruz.

  Cevapla
 2. Güzel bir projeye dahil oldum, Ekip sağlam, şeffaf ve vizyonlariyla cok iyi yerlere gelecekler. Lütfen sizler de bir göz atın Telegram da her şekilde anında bilgi akışını sağlıyorlar 🚀🚀

  Cevapla
 3. Projeyi en başından beri takip ediyorum suan cok güzel bir seviyede daha da iyi olacak yatirimimdan memnunum

  Cevapla
 4. En önemli şey piyasada güvenilirlik ve özverili çalışmadır.
  Ekibe cok teşekkür ederim aldığım günden beri pişmanlık yasamayip hep kazandım 😊💫🥳

  Cevapla
 5. Her zaman doğru işler kazandırır iyi ki magic of gold
  Sizlerde ziyaret edip bu fırsattan yararlanabilirsiniz arkadaşlar 🥳🥳🥳

  Cevapla
 6. Güzel bir proje başarılı Ekip, daha güzel yerlere gelecek inşallah 🎊

  Cevapla
 7. Bugun yaptigim bir yatırım oldu çok memnunum ekipten de her şekilde destek veriyorlar

  Cevapla
 8. 30 Mart 2022, 22:56

  Proje çok güzel ve kaliteli. Farklı bir anlayışla kurumsallaşmaya çalışan,profesiyonel ekibi alan bir tokendir. Bir kaç aya kalmaz çok sağlam yerlere geleceğine eminim

  Cevapla
Bizi Takip Edin