Metaverse Face coin nedir? MEFA coin nedir? MEFA coin yorum!

Metaverse Face coin nedir
Metaverse Face coin nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Metaverse Face coin nedir? Bilindiği üzere gelecek yıllar için yeni evrenin Metaverse olduğu öngörülüyor. Şu ana kadar bu evren VR gözlükleri aracılığıyla mümkün hale gelse de ilereleyen zamanlara belki bir lens belki de güneş gözlükleriyle olanaklı olacak. Bu sebeple kripto para varlıkları da Metaverse felsefesine yatırım yapmayı sürdürüyor. Ancak içlerinden bir tanesi projesiyle ve ekibiyle dikkat çekiyor. Metaverse Face coin yani MEFA. Son haftaların yıldız coinleri arasında liderlik koltuğunda olan MEFA coin yorum ve geleceği hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik. Şimdi bir kahve alın ve metaverse face yolculuğuna bu şekilde çıkın!

Cryptocurrency whitepaper options | Effective result

Metaverse Face coin nedir?

Metaverse için Face Nft sağlayan merkezi olmayan blok zinciri platformudur. Yeni bir sanal dünya yaratılıyor. Metaface, size her biri farklı özelliklere sahip sanal dünya karakter yüz NFT’leri sağlamayı amaçlamaktadır. Dilerseniz kendi yüzünüzü karakter olarak tasarlatabilirsiniz. Pek çok oyun ve sanal gerçeklik platformu ile ortaklık yapmak amacı ile bir üst pazar oluşturmayı hedefliyor.

krkr1

Takım KYC yapıldı, Denetim doğrulandı. Pinksale’de likidite kilitlendi. Sitemizde gördüğünüz karakterlerin hiçbiri aslında yaşamamıştır. MEFA, topluluk odaklı bir projedir. NFT dünyasının en büyük sorunlarından biri yeni şeyler üretmektir. Bir karakter yaratıyorsunuz ve ardından sadece bir arka plan rengi, bir şapka, bir kıyafet ekliyorsunuz ve aynı şeyin klonlarını üretmek için rengi değiştiriyorsunuz. Bu çok basit. Roblox karakterleri bile onlarca nft’den daha güzel.

Metaverse gezegeni inşa ediliyor. İnsanlar yüzleri kullanmak isteyecekler. İnsanlar farklı karakterler kullanmak isteyecekler. Yeni bir karakter yaratmak bile zor olsa da parmak izi ile aynı zorlukta bir yüz üretiyoruz. Pinksale platformunda KYC yaparak topluluğa güven vermek istedik.

Metaverse Face coin yorum

MEFA coin nedir?

METAVERSE FACE platformunun uzun ömürlülüğü yalnızca platformun hedeflerini güçlendirecek yeterli finansman sağlama yeteneği ve vizyonlar İlk finansman kaynağımız 100 BNB ön satış olacak. Bu süreçte biz twitter için yaklaşık 10 bin dolar bütçe ayırdı Reklamcılık. Reklam güçtür ve projemizi duyurmak zorundayız. Ön satış 50 BNB Yumuşak Kapak 100 BNB sert kapak. Ve bu tamamen transfer edilecek likiditeye. Ayrıca, likidite 180 gün boyunca pinksale’de kilitlenecektir. Oradaydı ayrıca KYC doğrulaması. İlk likidite ve reklam bütçeleri aşaması tamamlandıktan sonra başarıyla tamamlandı. İkinci finansman kaynağımız jetonumuzda bulunur dağıtım.

Farklı borsalarda listelenmek için yorulmadan çalışacağız. İçin bu, yüzde 1 geliştirme cüzdanı ve listeleme cüzdanları kullanılacak. Ek olarak, insanların NFT ve nane satın almak için METAVERSE FACE jetonlarına ihtiyacı olacak. Biz büyük bir akını varken bunları kolayca başarabileceğimize inanıyor.

MEFA coin yorum

Bu bölümde yani metaverse face coin yorum bölümünde Twitter kullanılmıştır. YTD.

#MetaVerseFace dün twitterda görüp kripto borasaya girip zor bela hesaplarımı doğrulattım ve bu gün üç kuruşumla #mefa alarak akıllıca bir hareket yaptığımı düşünüyorum. Türkiye telegram grupları var, güvenilir görünüyor. En azından yeni başlayan ben için tatmin edici..

#MetaVerseFace , metaverse endüstrisindeki 3D Face problemini çözmeyi hedefliyoruz. Projemizin reklam çalışmaları ve tüm eksiklikleri tamamlanmaktadır. Sizde bu projede yerinizi almak istiyorsanız hemen satın alın.

mefa coin nedir

Likidite kilitlendi, takım jetonları kilitlendi, Kyc yapıldı, denetim yapıldı. Çok çalışan bir ekibim var. Türkiye pazarı ile ilgili reklamlar tamamlandı. Çin, Endonezya, Rusya ve Almanya pazarları için çalışacağız. Henüz ilan yok ve sadece iki gün oldu. Bize fotoğraf göndererek test edenler lütfen test sonuçlarınızı insanlara anlatsın. Bu bir rüya değil. Tamamen gerçek.

Her şey iyi bir fikir ve algoritma ile sıfırdan başladı. Hile kullanmadan, bot satın almadan, gereksiz reklamların olmadığı bu günlere denk geldik. #Metaverse çılgın ve herkes burada olmak isteyecek. Biz de bu pazara karakter satmak istiyoruz.

Şirket Dedikoduları

Metaverse Face coin nedir? MEFA coin nedir? MEFA coin yorum!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

  1. Metaverse alım satımlardan havuzdan jeton sahiplerine %4 veriyor. Bu mükemmel zarar etme olasılığı aza getirir. Benim beklentim çok yüksek metaverse face🚀🚀🚀🚀🚀🚀

    Cevapla
Bizi Takip Edin