LC Waikiki’den ayakkabı düşkünleri için yeni mağaza zinciri: LCW Steps

LC Waikiki'den ayakkabı düşkünleri için yeni mağaza zinciri: LCW Steps
LC Waikiki'den ayakkabı düşkünleri için yeni mağaza zinciri: LCW Steps
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde LGBT konusuyla tartışmaların odağında yer alan LC Waikiki, büyümeye devam ediyor. Giyim alanında mağaza zincirlerini artırmayı sürdüren Waikiki, şimdi de LCW Steps‘i kurarak ayakkabı düşkünlerini de unutmadı

Mağaza sayısında ilk hedef çift haneli rakamlar

Yurt içi ve yurt dışında giyim sektöründe başarılı bir grafik çizmeyi başaran LC Waikiki, faaliyetlerine başlayan LCW Steps markası için de yıl sonuna kadar çift haneli rakamları görmeyi hedefliyor. Bilhassa kadın, küçük yaş grubu ve bebekler için her yıl binlerce ayakkabı modeli tasarlayacak  LCW Steps, böylelikle kısa bir sürede ayakkabı sektörünün zirvesine oynamak istiyor. LCW Steps sessiz sedasız hizmete girerken ilk mağazasını ise Malatya Park AVM’de açtı. Bu mağazayı devamında ise yurt içinde İstanbul ve Mardin’de açılacak mağazalar izleyecek. LCW Steps, yurt dışında ise Kazakistan’a mağaza açmayı planlıyor.

lc waikikiden ayakkabi duskunleri icin yeni magaza zinciri lcw steps 6083629eb2f50

Müşteriler ikiye ayrılıyor

Özellikle pandeminin ardından kullanım oranı giderek artan e-ticaret sitelerinde en çok satış yapılan ürünlerin başında gelen ayakkabı için müşteriler ikiye ayrılıyor. Bir kesim ayakkabı için uzaktan alışverişi tercih ederken büyük bir kesim de ayakkabıyı görmeden almak istemiyor. 

lc waikikiden ayakkabi duskunleri icin yeni magaza zinciri lcw steps 6083629f75331

Şirket Dedikoduları

LC Waikiki’den ayakkabı düşkünleri için yeni mağaza zinciri: LCW Steps

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin