Tudors kimin? Tudors sahibi kimdir?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tudors kimin? Tudors erkek giyim sektörünün önde gelen isimlerindendir. Kurulduğu günden bu yana sektörde önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Türkiye’nin gömlek sektörüne yön veren marka halini almıştır. Uluslararası başarılara zaman içerisinde ulaşmış ve Tudors adını 14 ülkeye taşımıştır. Tudors sahibi kimdir? İşte detaylar…

Tudors kimin?

Temelleri 1998 yılında atılan Tudors özellikle erkek gömlek sektörünün öncülerinden bir tanesidir. İstanbul merkezli marka zamanla Anadolu’ya açılmıştır. Türkiye’nin dört bir yanına kısa zamanda ulaşan firma kendini uluslararası pazara da taşırmıştır.

tudors2 e1647969956250

Güvenilir ve yenilikçi ürünleri ile milyonların beğenisine ulaşan Tudors bugün ismini 14’ten fazla ülkeye duyurmuştur. Türkiye’de 156’yı aşkın mağazaya ulaşan gömleğin mimarı yurt dışında 30’u aşkın mağazası bulunur. Bugün Almanya, Polonya, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Makedonya, Sırbistan, Kosova, Romanya, Kıbrıs ve Bosna Hersek de şubeleri bulunmaktadır.

Tudors sahibi kimdir?

Tüketici odaklı bakış açısı benimseyen firma ise Ayaydın Tekstil Grubu bünyesinde bulunmaktadır. Ayaydın Tekstil Grubu’nın sahipleri Yaşar Ayaydın ve Recep Ayaydın’dır. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı görevinde ise Yaşar Ayaydın yer almaktadır.

Tudors kimin?

Yaşar Ayaydın, Trabzonludur. Araklı’da dünyaya gelen Yaşar Ayaydın Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. 2012 yılında markayı tescil ettirerek sektöre adımını atmış ve gömleğin kralı unvanına ulaşmışlardır.

Şirket Dedikoduları

Tudors kimin? Tudors sahibi kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin