Voyage Belek fiyatları 2022

Voyage Belek fiyatları 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdeniz Bölgesi’nde birçok lokasyonda bulunan Voyage, Voyage Belek fiyatları 2022 ile tatilcilerin gözde otellerinin başında geliyor Geçtiğimiz seneye göre artan enflasyon oranları ve maliyetleri düşünülürse Antalya Belek otel fiyatları 2022 senesinde doğal olarak artmış gözüküyor. Dolayısıyla Belek’in en çok tercih edilen otellerinin başında gelen Voyage Belek fiyatları da 3 gün baz alındığında ciddi bir seviyede diyebiliriz.

Voyage Belek fiyatları 2022

Antalya Belek Voyage Otel’de minimum 3 gün boyunca konaklanabilir. Bölgenin en çok tercih edilen otellerinin başında gelen Voyage Belek, 5 yıldızlı bir tesistir. Bilhassa Voyage Belek Golf ve Spa hizmetleriyle sadık bir müşteri kitlesi oluşturmuştur.

Voyage Belek fiyatları 2022

Biz de karşılaştırma sitelerinde vakit kaybetmeyin, bilgiye hızlıca erişin diye bu listeyi hazırladık. Aşağıdaki fiyatların tamamı 3 gün üzerinden ve yaz ayları baz alınarak hesaplanmıştır. Otel fiyatı farklı tarihlere göre farklı fiyatlar belirleyebilir. 

  • 1. Seçenek – 32 metre oda. Çift ve ikiz yatak seçeneği. Klima, ahşap zemin. Bu oda 2 yetişkin konaklaması için uygundur. Mevcut yatakta 11 yaşına kadar 1 çocuk konaklayabilir. Fiyatı 16.320 TL’dir.
  • 2. – Seçenek – 37 metre oda. Tek kişilik yatak ve çift yatak opsiyonu. Klima, ahşap zemin. Bu oda 2 yetişkin konaklaması için uygundur. Mevcut yatakta 11 yaşına kadar 1 çocuk konaklayabilir. Fiyatı 17.208 TL’dir.
  • 3. Seçenek – 32 metre oda. Çift kişilik yatak ve kanepe. Klima ve sofa bulunmaktadır. Bu oda 3 yetişkin konaklaması için uygundur. Fiyatı 22.032 TL’dir.
  • 4. Seçenek – 52 metre oda. Çift kişilik yatarak ve tek kişilik yatak. Klima ve sofa bulunmaktadır.
    Bu oda 3 yetişkin konaklaması için uygundur. Fiyatı 24.480 TL’dir.
  • 5. Seçenek – 75 metre oda. Çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak. Klima ve sofa bulunmaktadır.
    Bu oda 2 yetişkin konaklaması için uygundur. Mevcut yatakta 11 yaşına kadar 2 çocuk konaklayabilir. Fiyatı 30.115 TL’dir.

Otelde çocuk misafir kabul edilir. Evcil hayvan yasak. Rehber köpek yasak. Fazladan yatak yok.

Bölgenin en lüks ve ihtişamlı otellerinden olan Voyage Belek’te, şaşalı açık büfelerin bulunduğu, biri 16 yaş üzeri misafirler için faaliyet sürdüren 2 ana restoran haricinde, dünya mutfaklarından eşsiz tatlar sunulan 8 ayrı a la carte restoran (ücretli) yer alıyor. Aktivitelerle dolu bir aquaparkı, 16 yaş üzeri otelcilere hususi iskelesi ve havuzu da olan otelin sessizlik isteyen misafirleri için bir de Relaks Havuzu vardır.

Voyage Belek fiyatları 2022

Tugi Çocuk Kulübü faaliyetleri, diğer yaş aralığındaki çocuklara alanında uzman ve deneyimli eğitmenler ile komik zamanlar geçirme fırsatı sağlamaktadır. Her yıl en ünlü DJ’leri, popüler isimleri  ve gösterileriyle iz bırakan grupları kabul eden Voyage Belek sahnesinde eğlence sürekli en üst limitte yaşanıyor. Otelde aynı zamanda büyük bir alanda bulunan ve tecrübeli terapistlerin hizmet verdiği bir SPA merkezi yer almaktadır.

Şirket Dedikoduları

Voyage Belek fiyatları 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin