Kumburgaz’da Nereye Gidilir?

Kumburgaz'da Nereye Gidilir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

gogle news

İstanbul dışında tatil yapmaya vakti olmayanlar Kumburgaz otellerinde konaklayıp çevreyi gezmeyi tercih edebilirler. Kumburgaz’daki tarihi binalar ve kalıntılar savaş dönemlerinde yok olduğu için gezilecek tarihi yerlerden en önemlisi Hanım Çiftliği’dir. Hanım Çiftliği, bölgede görebileceğiniz en iyi yerlerden biri olarak karşımıza çıkar. Kumburgaz’a son derece yakın olma özelliği taşıyan Mimar Sinan Köprüsü, Büyükçekmece Gölü üzerine konuşlanmıştır. Mimar Sinan tarafından yapılan bu köprü bölgedeki görülmeye değer eserlerden bir tanesidir. Kumburgaz’da plajları ziyaret ederek yaz aylarında keyifli vakit geçirebileceğiniz gibi sörf, yelken ve dalış gibi çeşitli su sporlarını yapabilirsiniz. 

Kumburgaz'da Nereye Gidilir?

KUMBURGAZ MUTFAĞI

Aslında üzümü ve kavunuyla meşhur olan Kumburgaz’da günümüzde bu meyveler yetiştirilmemektedir. Bu sebeple de ilçede bulunan restoranlarda kolaylıkla aradığın tüm Türk yemeklerini bulabilme imkanına sahip olursunuz. Kumburgaz hem deniz kenarı bir yerleşim yeri olması hem de Büyükçekmece – Mimar Sinan limanına çok yakın olması sebebi ile bölgede çok fazla balık restoranı görmek de mümkün oluyor. Dilerseniz Kumburgaz’da konaklarken bölgeye gelen taze balıklarını tadını çıkarabilir, dilerseniz de kendi damak tadınıza uygun olan diğer lezzetleri tadabilirsiniz. Bölgedeki meşhur restoranları ziyaret ederek en popüler yiyecekleri yiyebilir ve Kumburgaz tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kumburgaz'da Nereye Gidilir?

KUMBURGAZ’DA KONAKLAMA

Kumburgaz’da birbirinden farklı pek çok konaklama seçeneği bulunur. Bu Konaklama seçenekleri arasından seçim yapmak için neredekal.com’u ziyaret edebilirsiniz. Kumburgaz’da konaklayabileceğiniz birbirinden farklı pek çok otel konsepti yer alır. Bunlar arasından seçim yaparken kendi konaklama zevklerinizi ve konaklarken duyacağınız ihtiyaçları da göz önünde bulundurmanız gerekir. Kumburgaz’da apart otelleri tercih edebileceğiniz gibi, bu bölgede bulunan her şey dahil konseptli otelleri de tercih edebilirsiniz. Apart oteller daha rahat konaklamayı tercih eden ve lüks hizmet aramayanlar için uygunken, her şey dahil otel konseptleri daha yüksek fiyatlarda daha fazla hizmet sunan otel konseptleridir. Uzun süreli konaklamalarda apart oteller ve pansiyonlar tercih edilebilirken kısa süreli tatillerde ise her şey dahil oteller tercih edilebilir. Bu durumu bütçenize göre ayarlayabilir, Kumburgaz otel fiyatlarını neredekal.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Şirket Dedikoduları

Kumburgaz’da Nereye Gidilir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin