Eray Ahmet Aray kimdir? BPT kimin, Bir Parça Tuhaftık sahibi kim?

Eray Ahmet Aray kimdir? BPT kimin
Eray Ahmet Aray kimdir? BPT kimin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eray Ahmet Aray kimdir? Binlerce takipçi, milyonlarca gösterim. Sosyal medyanın her alanında aktif olan bir ekip. Bir Parça Tuhaftık’tan bahsediyoruz. Binlerce haber uygulaması ve sitesi varken BPT, hızı ve güvenilirliği sayesinde aralarından sıyrıldı ve zirveye tırmandı. Yaşanan önemli gelişmeleri en hızlı şekilde takipçilerine aktaran hesap oldu. Bu istikrarın arkasındaki isim ise her zaman merak ediliyordu. Bizde BPT sahibi Eray Ahmet Aray ile ilgili araştırılan soruları derledik. İşte Eray Ahmet özgeçmişi.

Eray Ahmet Aray

Eray Ahmet Aray kimdir?

Sosyal medya hesapları üzerinden haber paylaşımı yaparak kısa sürede takipçi sayısını katlayan BPT, internet dünyasına damga vurmaya devam ediyor. Ana hesap olan BPT’nin yanında otağ hesapları ile de kitaptan müziğe, dizi&filmden kripto paraya kadar birçok alanda içerik üretmeyi sürdürüyor. Her hesabın neredeyse 100 bin üzerinde takipçisi bulunuyor. Milyonlarca kişiye erişim sağlıyor. Bu başarının arkasında ise eraybpt nickname ile bilinen Eray Ahmet Aray var. Ekip lideri olarak bilinen Eray Ahmet Aray 2000 yılında doğdu. Geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayan Aray, instagram hesabından da “21” açıklamasında bulunduğu bir gönderi paylaşmıştı. Öte yandan Eray Ahmet Aray’ın 2 yılı aşkın süredir ilişkisi olduğu biliniyor. Kendi girişimleri olan BPT ve Otağ ile ilgilenen Aray, birçok sosyal medya platformu ve internet sitesine de danışmanlık yapıyor. 

Bir Parça Tuhaftık kimin? BPT sahibi kimdir?

Geçtiğimiz günlerde BPT yayın hayatını noktalama kararı almıştı. Bir süredir özellikle logo değişiminin ardından gelen tepkiler ve üzerlerindeki baskının artması nedeniyle böyle bir karar vermişlerdi. Ancak yayınlarına devam etmesini isteyen sık takipçilerini kırmak istemeyen BPT, yeniden haber paylaşmaya devam etmişti. BPT’nin yanı sıra Otağ adlı oluşumu da olan grup burada müzik, dizi&film, kitap ve kripto paralarla da ilgili spesifik paylaşımlarda bulunuyor. Uzun ve fedakarlık isteyen bu ekibin içerisinde Eray Ahmet Aray, Boray Demir, Melisa Gökçe, Ali Eroğlu ve Umut Onat gibi isimler yer alıyor.

Şirket Dedikoduları

Eray Ahmet Aray kimdir? BPT kimin, Bir Parça Tuhaftık sahibi kim?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin