Teoman Özdöl kimdir? Avukat Özdöl neden öldü? İşte tüm detaylar…

Edirne'nin sevilen avukatlarından ve Edirne Barosu'nun unutulmaz başkanlarından Avukat Teoman Özdöl hayatını kaybetti. Sevenleri Teoman Özdöl neden öldü, kaç yaşında gibi soruların cevaplarını araştırıyor. İşte tüm detaylar.

Teoman Özdöl kimdir? Avukat Özdöl neden öldü? İşte tüm detaylar...
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teoman Özdöl kimdir? Edirne Barosu’nda 2004 – 2006 seneleri arasında baro başkanlığı yapan avukat Teoman Özdöl, hayatını kaybetti. Edirne’nin en sevilen simalarından Özdöl, 70 yaşında yaşamını yitirdi. Özdöl’ün ölümü, Edirne’de derin bir üzüntüye neden olurken, “Teoman Özdöl neden öldü, kaç yaşında ve nereli” gibi sorular gündeme geldi.

TEOMAN ÖZDÖL KİMDİR?

Edirne Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Avukat Özdöl, Neriman Yavuz Özdöl ile evli ve Deniz İlke McLeod ile Aslı Özdöl adında iki kız çocuğunun babasıydı. Hukukçuluğuyla tanınmasının yanı sıra, Edirne kamuoyunda siyasi kimliğiyle de bilinen Özdöl, Cumhuriyet Halk Partisi Edirne örgütünde çeşitli aktif görevlerde bulundu. İl ve merkezde yöneticilik yapmanın yanı sıra, eğitim çalışmalarına katıldı ve CHP Edirne Milletvekili adaylığı da dahil olmak üzere birçok göreve talip oldu.

Özdöl’ün kızı Deniz İlke’nin Amerika’da yaşaması nedeniyle cenazesinin ne zaman kaldırılacağı henüz netlik kazanmadı.

TEOMAN ÖZDÖL NEDEN ÖLDÜ?

Edirne Barosu’nun 2004-2006 dönemi başkanı olan Avukat Teoman Özdöl, kalp krizi geçirerek 70 yaşında hayatını kaybetti. Önceki gün Edirne Devlet Hastanesi’ne rahatsızlanarak kaldırılan Özdöl, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak dün vefat etti.

Şirket Dedikoduları

Teoman Özdöl kimdir? Avukat Özdöl neden öldü? İşte tüm detaylar…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin