TOKİ’den yılın ilk kampanyası! Her şeyi hazır anahtar teslim 2+1 3+1 evler için başvurular başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), ilk evim ilk arsam ve ilk iş yerim projesinde hak sahibi olamayanlar için son zamanların en güzel kampanyalarından birini duyurdu. Bu çerçevede TOKİ 2+1 ve 3+1 evler uygun fiyatlarla satışa sunuldu. Başvurular için artık son günler. Elinizi çabuk tutmanız gerek.

TOKİ'den yılın ilk kampanyası! Her şeyi hazır anahtar teslim 2+1 3+1 evler için başvurular başladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOKİ yine yaptı yapacağını. Emlak Müzayede resmi sitesi üzerinden 2+1 ve 3+1 konutları satışa sundu. Üstelik bu konutların çoğu günümüzdeki piyasa şartlarına göre odlukça uygun fiyatlı gözüküyor. Bir süredir piyasa oldukça karışık. Faizin de yükselmesiyle yatırım yapmak isteyen vatandaşlar ucuza ev bulamıyordu. Ancak TOKİ, yine tüm piyasayı yeniden şekillendirecek bir kampanyayı duyurdu. Bu projesi çerçevesinde toplamda 29 ilde 296 iş yeri, 26 ilde 112 konut ve Ankara Kızılcahamam’da 20 konut satışa sunuldu. Başvuruların başlamasıyla vatandaşlar şimdiden yoğun bir katılım gösteriyor.

TOKİ KONUT BAŞVURULARI YOĞUN TALEP GÖRÜYOR

Piyasanın altındaki fiyatlarda satışa sunulan konutlar için vatandaşlar şimdiden harekete geçmiş durumda. Artık başvuru tarihi için son günler geliyorken TOKİ evlerine uygun fiyatlarda sahip olmak isteyenler detayları merak ediyor. İnce eleyip sık dokuduğumuz incelemelerin ardından başta Ankara olmak üzere İstanbul, İzmir, Bursa, Aydın, Adana, Karaman, Kars, Kayseri, Konya, Trabzon, Rize, Samsun, Sivas, Van ve Elazığ’da bu konutların satışa çıkarıldığını öğrendik.

Emlak Müzayede’nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre TOKİ’nin anahtar teslim evlerine başvuruda bulunmak isteyenler için, “Açık Artırma toplantısına katılacak olan gerçek veya tüzel kişiler, toplantı öncesinde T.Halk Bankası A.Ş ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş’nin tüm şubelerine katılım teminatı yatıracaklardır. Satın alınmak istenilen taşınmaz adedi kadar teminat yatırılması gerekmektedir.” uyarısı yapıldığı görüldü. Bu uyarıya harfiyen uyarak sadece birkaç gün içerisinde TOKİ’den ev sahibi olabilirsiniz. Ödeme planını merak edenler için onu da hemen paylaşalım.

TOKİ'den yılın ilk kampanyası! Her şeyi hazır anahtar teslim 2+1 3+1 evler için başvurular başladı

VADE İMKANI VE PEŞİNAT KOLAYLIĞI VAR

TOKİ, 2024 yılının en dikkat çeken projesini vatandaşlara sundu. Bu çerçevede, 29 ilde 296 iş yeri satışa sunuldu. İş yeri başvurusunda bulunmak isteyenler yüzde 15 peşinat ve 60 ay vade fırsatından yararlanabilmektedir.

Şayet TOKİ’nin satışa çıkardığı konutlara başvurmak istiyorsanız yüzde 25 peşinat ve 72 ay vade imkanınız olduğunu unutmamalısınız. TOKİ’nin 2+1 ve 3+1 konutları ise toplamda 26 ilde bulunuyor.

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde özel olarak satışa sunulan 20 TOKİ konutu içinse yüzde 25 peşinat ve 125 vade imkanı açıklandı. Hem iş yeri hem de konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara TOKİ’nin sağladığı bu avantajlı ödeme planı yukarıda da bahsettiğimiz gibi yoğun bir başvuru sürecini beraberinde getiriyor. Bu sebeple şimdi sizde hızlıca başvuru yaparak konut sahibi olmak için harekete geçmelisiniz.

Şirket Dedikoduları

TOKİ’den yılın ilk kampanyası! Her şeyi hazır anahtar teslim 2+1 3+1 evler için başvurular başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin