Getir çöktü mü? 26 Ocak 2024 Getir sunucuya bağlanılamadı ne demek?

Getir çöktü mü? Popüler çevrimiçi market, taksi, alışveriş uygulaması Getir'e bir süredir kullanıcılar erişemiyor. 26 Ocak 2024 tarihinde Getir uygulamasına girmek isteyenler, "Sunucuya bağlanılamado. Lütfen daha sonra tekrar dene" uyarısı ile karşılaştı. Peki Getir çöktü mü, açıklama yapıldı mı? İşte tüm detaylar.

Getir çöktü mü? 26 Ocak 2024 Getir sunucuya bağlanılamadı ne demek?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Getir çöktü mü? Nazım Salur’un sahip olduğu ve girişim endüstrisinin en büyük yatırımlarını toplayan Getir’e bir süredir kullanıcılar ulaşamıyor. Uygulamaya girerek işlem yapmak isteyelner, “Sunucuya bağlanılamadı. Lütfen daha sonra tekrar dene” yazısıyla karşı karşıya kaldı. Getir’in bir süredir reklam verdiği Vole YouTube kanalı sebebiyle Galatasaraylı taraftarlardan tepki görüyor. Peki 26 Ocak 2024 Getir çöktü mü, konuyla ilgili açıklama geldi mi? İşte merak edilen tüm soruların cevabı…

GETİR ÇÖKTÜ MÜ?

Evet. Getir uygulamasına girmek isteyen kullanıcılar, “Sunucuya bağlanılamadı. Lütfen daha sonra tekrar dene” yazısıyla karşı karşıya kaldı. Yaşanan kesintilere rağmen Getir tarafından hala resmi bir açıklama yapılmış değil. Diğer taraftan mağduriyet yaşayan kullanıcılar, “Uykum var uyuyamıyorum da bunlar yüzünden. Uygulama çökmeden önce siparişim yoldaydı haritadan izliyordum ne güzel. 2 saattir bekliyorum heralde uygulama çökünce kurye yolunu kaybetti” şeklinde tepkiler gösteriyor.

Üstelik Twitter (X) üzerinden gelen tepkiler bunlarla sınırlı değil. Şu anda binlerce Getir kullanıcısı siparişinin yolda kaldığını, iletişimin kesildiğini ve müşteri hizmetleriyle bağlantı kurulamadığı yönünde tweetler atıyor.

Şirket Dedikoduları

Getir çöktü mü? 26 Ocak 2024 Getir sunucuya bağlanılamadı ne demek?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin