Bitcoin ve Ethereum’da değişiklik yok! Esas sürpriz Solana’da

Bitcoin ve Ethereum yatay çizgisini korumaya devam ederken Solana bombayı patlattı ve fiyat artışı yaşayanların zirvesinde yer aldı

Bitcoin ve Ethereum'da değişiklik yok! Esas sürpriz Solana'da
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, Pazartesi sabahı Asya’da yatay işlem gördü ve 29.000 ABD Doları destek seviyesinin hemen üzerinde kalırken, tokenin oynaklık derecesi rekor bir düşük seviyeye ulaştı. Ether ayrıca, Solana’nın kazananlara liderlik etmesiyle birlikte işlem gören diğer ilk 10 stabilcoin olmayan kripto para birimi olarak suda işlem gördü. Bu arada, Forkast 500 NFT endeksi aşağı yönlü hareket etti ve ABD hisse senedi vadeli işlemleri geçen haftaki kayıpların ardından yükseldi. Yatırımcılar şimdi kurumsal kazanç raporları ve ABD enflasyon verileriyle dolu bir başka yoğun haftayı bekliyor.

CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, Hong Kong’da son 24 saatte %0,03 düşüşle 07:50 itibariyle 29.039,48 ABD Doları’na ve haftalık %0,78 düşüşe ulaştı . Dünyanın en büyük kripto para birimi hafta sonu kısa bir süre için 29.000 ABD Doları destek seviyesinin altında işlem gördü.

Ether ayrıca %0,48 düşerek %1,826 ABD dolarına indi ve son yedi gün içinde %1,89 düştü.

“Geçtiğimiz bir buçuk hafta boyunca Bitcoin’deki en büyük dalgalanma 29.200 ABD doları civarındaydı. Londra merkezli çevrimiçi aracı kurum FxPro’da kıdemli piyasa analisti Alex Kuptsikevich, “Ve bu ilginç, çünkü bu süre zarfında dolar bir büyüme moduna girdi ve hisse senedi piyasasında önemli miktarda kar elde edildi” dedi.

Kuptsikevich, “Piyasa, büyümeye geri dönmeye veya düşmeye devam etmeye eşit derecede hazır olan yeni sinyalleri bekliyor” dedi. “28.800 ABD Dolarının altına bir düşüş, piyasayı hızla 28.000 ABD Dolarına ve hatta 27.000 ABD Dolarına çıkarabilir. 29.500 ABD Doları’nın üzerine bir artış, 30.000 ABD Doları’na ve ardından 31.000 ABD Doları’na hızlı bir yol açacaktır.”

Bitcoin için önümüzdeki 30 gün boyunca beklenen oynaklığı gösteren kripto opsiyon ticaret platformu Deribit tarafından hazırlanan Bitcoin oynaklık endeksi , Pazartesi günü tüm zamanların en düşük seviyesi olan %34,02’ye ulaştı. Bu arada kripto analitik firması K33 Research, Cuma günü Bitcoin’in 5 günlük ortalama oynaklığının 30 Temmuz’da sona eren haftada Altın, Nasdaq ve S&P500’den daha düşük düştüğünü belirtti.

Belçika merkezli kripto piyasası üreticisi Keyrock’ta APAC iş geliştirme başkanı Justin d’Anethan, “Bu oturum, son birkaç aydır oynadığını gördüğümüz bir şeyin belirtisi, ancak şimdi daha da belirgin: hiçbir şey,” dedi . “BTC’nin sonsuza kadar gibi gelen bir sürede açıktan kapanışa %1’in üzerinde bir hareket yaptığını görmedik.”

“Herhangi bir gönül rahatlığı belirtisi için kendi kendinize kontrol etmeye değer; kripto piyasaları tipik olarak ataleti ödüllendirmez. Bununla birlikte, kripto ETF’leri hakkında olumlu haberler ve kurumların katılımı, düzenleyici sıkıntılar ve DeFi hack’leri ile dengelendiğinden, yatırımcılar kendilerini konumlandırmakta çok zorlanacaklar,” diye ekledi d’Anethan.

Solana kazananlara liderlik ederken diğer ilk 10 stabilcoin olmayan kripto para birimleri karıştırıldı. %2,51 artışla 23,18 ABD dolarına yükseldi, ancak haftalık %4,47 kayıp kaydetti.

Bitcoin ve Ethereum'da değişiklik yok! Esas sürpriz Solana'da

Dogecoin, hafta boyunca %4,92 düşüşle %1,97 düşüşle US$0,07418’e düşerek kaybedenlere öncülük etti.

Toplam kripto piyasası kapitalizasyonu son 24 saatte %0,12 düşüşle 1,16 trilyon ABD dolarına düşerken, işlem hacmi çok az artarak %1,42 artarak 20,62 milyar ABD dolarına ulaştı.

NFT SEKTÖRÜNDE KARAMSARLIK DEVAM EDİYOR

Endeksler, küresel NFT pazarının performansının temsili ölçütleridir. tarafından yönetilirlerKriptoSlam, Forkast.Labs çatısı altında Forkast.News kardeş şirketi.

AnaForkast 500 NFT diziniHong Kong’da son 24 saatte %0,28 artışla 10:50 itibarıyla haftalık %3,34 düşüşle 2.459,91 oldu. Bununla birlikte, Forkast’ın Ethereum, Solana ve Polygon NFT piyasa endeksleri, kaydedilen tüm kayıpları endeksler, yalnızca Cardano endeksi yükselir.

verilerine göre, toplam NFT işlem hacmi son 24 saatte %12,78 düşüşle 14,78 milyon ABD dolarına geriledi.KriptoSlam.

NFT koleksiyonlarına göre, Mythos Chain tabanlı oyun NFT pazar yeri DMarket, 24 saatlik en yüksek işlem hacmini bildirdi. Ethereum tabanlı Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve ImmutableX tabanlı Gods Unchained Cards ikinci ve üçüncü sırayı aldı.

Web3 risk sermayesi ve oyun geliştirme şirketi Animoca Brands tarafından desteklenen NFT tabanlı bir dövüş oyunu olan Wreck League,ilan edildiPerşembe günü BAYC geliştiricisi Yuga Labs ile bir lisans anlaşması.

Şirket Dedikoduları

Bitcoin ve Ethereum’da değişiklik yok! Esas sürpriz Solana’da

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin