Happy Center kimin? Happy Center sahibi kimdir?

Happy Center kimin?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Happy Center kimin? Perakende sektörünün önde gelen isimlerinden Happy Center Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden  bir tanesidir. Ürün yelpazesi çeşitliliği ve kaliteli hizmetinden ödün vermeyen Happy Center 50 yılı aşkın süredir gıda, 26 yıldır ise perakende sektöründe faaliyet göstermektedir. Her geçen gün mağaza sayısını artıran ve yenileyen market zinciri şarküteri, kuru gıda, temizlik, kahvaltılık gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Happy Center kimin? Happy Center sahibi kimdir? İşte detaylar…

Happy Center kimin?

Happy Center kimin? Market zinciri Happy Center her geçen gün büyümesini sürdürürken firma hakkında araştırmalar artıyor. Kurulduğu yıllarda sadece gıda sektörüne faaliyet gösteren market günümüzde perakende sektörünün önde gelen isimlerindendir.

Happy Center kimin?

Happy Center kimin?  Altun Gıda adıyla 1969 yılından beri gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Aile şirketi Altun Gıda 1996 yılında Happy Center marketleri ile perakende sektörüne giriş yapmıştır. Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına devam eden firma günümüzde 135 şubeye ulaşmıştır.  

Happy Center sahibi kimdir?

Happy Center Altun Gıda’ya ait süpermarket zinciridir. 1996 yılında Altun Gıda Happy Center adıyla market sektörüne girmiştir. Yaptığı yatırımlar ve geniş ürün yelpazesi ile aradığını bulan tüketicilerin tercihi oluyor.

Başta İstanbul olmak üzere Bursa, Kocaeli (İzmit), Balıkesir ve Çanakkale’de toplamda 135 şubesi ile hizmet veriyor. Çok ortaklı aile şirketi Happy Center Altun Gıda bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Happy Center kimin?

Kuru gıda, şarküteri, manav, bebek malzemeleri, temizlik ve kişisel bakım için çeşitli ürünler, tekstil, kitap, evcil hayvan malzemeleri, oyuncak gibi pek çok alanda ürün hizmeti veren market devi online olarak da tüketicileri ile buluşmaktadır.

Şirket Dedikoduları

Happy Center kimin? Happy Center sahibi kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin