Skoda Türkiye’de gelenek bozulmadı! Ahmet Yüce, çalışanlarına 29 maaş ikramiye verdi

Geçtiğimiz yıl çalışanlarına 25 maaş ikramiye dağıtan üce Auto'nun sahibi Ahmet Yüce, çıtayı yükseltti. Galatasaraylıların abisi olarak bilinen Yüce, tüm çalışanlarına 29 maaş ikramiyeyi erkenden yatırdı

Skoda Türkiye'de gelenek bozulmadı! Ahmet Yüce, çalışanlarına 29 maaş ikramiye verdi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçen sene şirketin bütün personellerine 25 maaş tutarında ikramiye veren Yüce, bu sene bu miktarı yükselterek 29 maaşlık bir ödeme yapma kararı aldı. Bu hamlesiyle ön plana çıkan Ahmet Yüce’nin, çalışanlarına gösterdiği bu özel ilgi ve destek iş dünyasında takdirle karşılandı.

2023 senesi için tespit edilen 29 maaşlık ikramiyeler, personelin bayram öncesi hesaplarına yatırıldı. Ahmet Yüce’nin, uzun yıllardır çalışanlarına ikramiye verme geleneği, şirket içinde olumlu bir atmosfer oluşturmuş durumda.

AHMET YÜCE KİMDİR?

Ahmet Yüce, 1957 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatını Galatasaray Lisesi’nde tamamlayarak 1977 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, otomotiv sektöründe babası Orhan R. Yüce ile birlikte çalışmaya başladı. 1987 yılında, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin kurucu üyeleri arasında yer aldı. Skoda ve Alfa Romeo gibi önemli markaların Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Ahmet Yüce, aynı zamanda Yüce Otomotiv’in Yönetim Kurulu Başkanı unvanını taşımaktadır. Ayrıca, Erya Otomotiv A.Ş’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak da görev yapmaktadır. Galatasaray Spor Kulübü’nde de aktif olarak görev alan Yüce, bir dönem yönetici adayı olarak da öne çıkmıştır. Oğlu Emre Yüce, Dursun Özbek döneminde yönetimde yer almaktadır.

Şirket Dedikoduları

Skoda Türkiye’de gelenek bozulmadı! Ahmet Yüce, çalışanlarına 29 maaş ikramiye verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin