Jeunesse Global liderler buluşmasını İstanbul’da gerçekleştirdi

Jeunesse Global liderler buluşmasını İstanbul'da gerçekleştirdi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Jeunesse Global 2022 yılı LEAD global etkinlikleri serisinin İstanbul ayağını gerçekleştirdi. 20 Mart’ta WOW Airport İstanbul Otel’de gerçekleştirilen LEAD İstanbul, Jeunesse Global’in farklı ülkelerden distribütörlerini Jeunesse Global Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Kyle Copeland ve uluslararası çapta tanınan network marketing liderlerinden Enes Olgun, Danien Feier ve Stefania Lo Gatto gibi isimler ile bir araya getirdi. Bu büyük buluşmada yeni dönemde başarılı liderliğin sırları paylaşıldı.

LEAD, Jeunesse Global’in en büyük ülkelerde yılda bir defa tüm liderleri, kurumsal yöneticileri ve eğitmenleri bir araya getirdiği bir liderlik buluşması. Global dev, 2022 yılında İstanbul buluşmasını 20 Mart tarihinde WOW Airport İstanbul Otel’de gerçekleştirdi. Distribütörlerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte onlarca farklı ülkeden gelen katılımcılar, Jeunesse Global Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Kyle Copeland’ın ilham veren konuşmasını canlı izledi. Katılımcılar ayrıca Enes Olgun, Danien Feier, Stefaina Lo Gatto gibi global olarak tanınan network marketing liderleriyle de bir araya gelerek başarıya giden yolda önemli deneyimleri dinleme fırsatı yakaladı.

“EN İYİLERDEN ÖĞRENİN”

LEAD Istanbul etkinliği Farsça, İngilizce, Arapça ve Türkçe olmak üzere 4 farklı dile çevrildi. Jeunesse Global Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Kyle Copeland, konuşmasında “İşimizi geliştirmemize yardımcı olmak için tasarladığımız bu büyük buluşmaya katılımınızdan onur duydum. LEAD İstanbul size birinci sınıf eğitim, yeni ürün lansmanları, yeni iş araçları ve network fırsatları sunacak. Bu fırsatı iyi değerlendireceğinize kuşkum yok. LEAD liderler tarafından liderler için yaratıldı. Jeunesse Kurucuları’ndan ve başarılı liderlerimizden ilham alın. En iyisinden öğrenerek en iyi olma taahhüdünü gerçekleştirin” diye konuştu.

“İSTANBUL BÖLGENİN BULUŞMA NOKTASI OLDU”

Jeunesse Türkiye , Türkmenistan ve Azerbaycan Genel Müdürü Onur Öner ise liderler buluşması LEAD İstanbul’u bölgenin buluşma noktası olarak konumlandırdıkları için çok mutlu olduğunu ifade etti. Öner, “Jeunesse Global 2015 yılında beri Türkiye’de faaliyet gösteren ve network marketing sektörünün büyümesini ivmelendiren en önemli şirket konumuna geldi. Türkiye ekibinin başarısı 2021 yılında Azerbaycan ve Türkmenistan’ın da İstanbul ofisinin yönetime bağlanmasını sağladı.

Jeunesse Global liderler buluşmasını İstanbul'da gerçekleştirdi

Bağlı bulunduğumuz Avrupa ve Orta Doğu bölgesi dünyanın en hızlı büyüyen bölgesi oldu. Dünyanın en büyük network marketing şirketlerinden olan Jeunesse Global’in dünyanın en önemli liderler buluşmasından birini İstanbul’da yapmasından dolayı ülkemize verilen önemi de görmüş oluyoruz. Gençlik geliştirici ve inovatif ürünlerin network marketing sektöründeki en fazla kazanç sağlayan planlardan biriyle insanlara sunulması amacımıza sıkı sıkı bağlı olarak başarıyı tüm bölgeden distribütör arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Global çapta tanınan liderlerimizle LEAD İstanbul’da bölgenin ilham veren ülkesi olma kıvancını yaşıyoruz” diye anlattı.

“AR-GE YAPIP İHRAÇ EDİYORUZ”

Onur Öner, Türkiye olarak Jeunesse Global’in en büyük bölgesi olan ve 100’den fazla ülkenin faaliyet gösterdiği Orta Doğu, Avrupa ve Afrika bölgesinde 2021 yılını ciroda 4’üncü olarak kapattıklarını söylüyor ve bu büyümede Türkiye’de Ar-Ge’si yapılan ürünlerin diğer ülkelere ihraç edilmesinin de önemine şöyle dikkat çekiyor: “Türkiye, distribütörleri ve yönettiği diğer ülkelerin dışında aynı zamanda bölgesinin Ar-Ge ve üretim merkezi şeklinde de konumlanmış durumda. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi içinde ilk defa bölgesel olarak ürün geliştirilip üretilmeye Türkiye’de başladık. Türk bilim insanları tarafından, Türkiye’de geliştirilen ve Türkiye’de üretilen ürünler önce iç pazara sunuldu. Alınan başarılı sonuçlardan sonra lanse edilen ürünler şu anda 100’den fazla ülkenin içinde yer aldığı bölgeye ihraç ediliyor. Bu sayede ülke ekonomimize de çok ciddi katkıda bulunuyoruz.”

Şirket Dedikoduları

Jeunesse Global liderler buluşmasını İstanbul’da gerçekleştirdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin