2030 Floki coin nedir? 2030 Floki token ne, 2030 Floki coin yorum!

2030 Floki coin nedir
2030 Floki coin nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2030 Floki coin nedir? Kasvetli bir şehir olan “Night City”deki bir olayı anlatan popüler “Cyberpunk 2077” oyununa dayanmaktadır. Bu zamanda, insanlar artık yasalara bağlı değildir! Mahallede bitmeyen şiddet, üst sınıfın sürekli baskısı. 2030Floki’nin karanlık dünyasında, son derece fütüristik teknolojilere sahip, güce takıntılı bir metaverse dünyası. Şüphesiz karanlıkla yüzleşeceksin… Cmc verileri baz alındığında 13.12.2021 tarihinde en çok kazandıran coinlerin başında gelmektedir. Bu sebeple biz de sirketdedikodulari.com olarak 2030 Floki coin yorum ve fiyat analizini sizler için yaptık.

Cryptocurrency whitepaper options | Effective result

2030 Floki coin nedir?

Elbette karanlığın içinden aydınlığı bulacaksın, sana yol gösterecek dostlar bulacaksın. Şehir asla uyumaz, vatandaşlar güce aç, kurban mı olacaksınız yoksa zafere giden yolu mu yöneteceksiniz. Ana akım kültüre ve iktidardakilere direneceksiniz. Hiç uyumayan bu güce aç şehri takdir edeceksiniz.

Bu çılgın şehrin, 2030 Floki’nin maliyetini karşılayabilir miyim diye kendime defalarca soracağım belki… Şu anda piyasadaki BSC oyunları, yaratıcı oynanışları, özelleştirilebilir özellikleri, NFT’leri nedeniyle birçok kullanıcının ilgisini çekiyor, ancak en önemlisi, kullanıcılara birçok kazançlı fayda sağlıyor. Kullanıcılar sadece bu oyunları oynamakla kalmaz, aynı zamanda oyun oynarken de önemli miktarda para kazanabilirler.

2030floki NFT’leri özellikle 2030floki oyunu için oluşturuldu! Evet, 2030floki oyununda bir kahraman olarak kendi NFT’niz ve oyunda genellikle buna FLOKI diyoruz. Gelecekte, 2030FLOKI için çeşitli FLOKI’leri piyasaya süreceğiz. Şimdiye kadar bunlar: şiddetli enerjiyle dolu saldırı FLOKI, savunmaya ayrılmış ve odaklanmış savunma FLOKI, güçlü ve dayanıklı tank FLOKI ve çok yönlü yardımcı FLOKI!

2030 Floki coin nedir

2030 Floki token nedir?

Her savaş türünde farklı görünümler, kostümler, silahlar ve silahlarla 20 FLOKI başlatacağız. Doğumları kesinlikle sizi sevgilinizi görmüş gibi gösterecektir. Peki ya? 2030Floki oyunumuzu dört gözle bekliyor musunuz? Metverse’de buluşalım

“Cyberpunk2077” oyununun büyüklüğüne ve fütüristik tarzına dayanan ekibimiz, oyunculara oyunu oynamalarına izin verirken en keyifli ve kazançlı deneyimi sağlamayı amaçlayan “2030Floki” – Part 01 oyununu başlatmaya karar verdi.

2030Floki’yi oyun kazanmak için diğer BSC oyunlarından farklı kılan şey, ekibimizin sürekli olarak düşünmesi ve oyunun ömrünü uzatmanın yeni yollarını araması ve oyuncuların sürekli güncellenen bir hikayeye sahip olması için özellikleri güncellemesidir. Bu, oyunculara güç aç, teknolojiyle dolu, asla uyumayan bir gece kentine derinden dahil oldukları izlenimini veren, karmaşık bir arsaya sahip bir birinci şahıs hikayesi olacak!

2030 Floki coin yorum

2030 Floki coin yorum

2030FLOKI, BSC’deki diğer tüm oyun türlerini geride bırakan bir oyundur. Yüksek kaliteli görüntü ve kesintisiz oyun ile 3D rol yapma geliştirme ve FPS atış oyunu türü. Her oyuncunun benzersiz FLOKI NFT donanımı ve beceri seti olacaktır. FLOKI arasında kısıtlama vardır.

Beceri seti, oyun oynarken ve FLOKI NFT’nizi geliştirmek için jeton kullanılarak yükseltilir. FLOKI NFT’lerinizin kullanımının haritaya ve takım sıralamasına göre değiştirilmesi gerekebilir. Bu bir FPS atış oyunu olduğundan, nişancılık ve FLOKI’nin kişisel özellikleri değişir, özellik yükseltmeleri ve nadir FLOKI NFT’leri için 2030$FLOKI kullanımından sonra daha belirgin hale gelir.

Oyunda, FLOKI NFT’niz için silahları güçlendirmek ve ekipman yükseltmek istiyorsanız, oyunun tamamında dolaşımda olan tek para birimi olan 2030$FLOKI’yi kullanmanız gerekecek. 2030 Floki, başlangıçta “Rebase” olacak bir FPS atış oyunudur! Bu, tuttuğunuz para biriminin değerinin aya ulaşmasını sağlayacaktır!

Oyun planlanıyor, test ediliyor ve yeniden test ediliyor Beyaz kağıdın içeriği oyunun yalnızca bir parçasıdır. Ekip, oyunun dudak uçuklatan bir deneyim olmasını sağlamak için çok çalışıyor.

2030 Floki coin geleceği

İşgal bayrağı, yakın muharebe ve patlama hasarının kalıcılığını takip ederken, malzemelerin nakliyesi sürekli savaş ve koruma yeteneklerine odaklanır. İşgal bayrağının yanında yeni bir diriliş noktası var ve ardından zafere vesile olan FLOKI’nin yerini almasına yardımcı olan malzemelerin taşınması var.

2030 Floki coin geleceği

Üç oyun modundaki haritalarda, karanlık şehir köşeleri, canice apartmanlar ve tehlikeli sokaklar gibi yakalanması zor alanlar var.

Tabii ki, yol üzerinde daha iyi engelleme yerleri olacak. Hatta bazı yerlerde, belirli bir FLOKI ile, FLOKI’nin tüm takımı vurduğu bir FLOKI sahnesi olabilir. Bunların hepsi kendi teknolojilerinin desteğini ve haritayı anlamayı gerektirir ve nihayetinde FLOKI’yi kontrol eden oyuncuların güçlü bir gerçekleştirme yeteneği vardır.

Şirket Dedikoduları

2030 Floki coin nedir? 2030 Floki token ne, 2030 Floki coin yorum!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. Neden sureli 2030 FLOKİ coin adetim azalıyor sureli paramı cakıyorsunız beklemenin ne anlamı kadı o zaman.

  Cevapla
  • Aynen bendede öyle oluyor bunun nedenini bilen kimse yokmu

   Cevapla
   • Yaa arkadaşlar bende bunun cevabını arıyorum sadece bendemi oloyur diye zannetim bende de aynı nerden baksaniz 1 milyar coin yok bende bunlar hırsızlık mi yapıyorlar biz coin alacağız cüzdanınızda eksilecek sk o coini

    Cevapla
   • 1500 coini yediler sakin almayın bakin şimdi yazıklar olsun haram zıkkım olsun allahım sizden çıkarsın inşallah

    Cevapla
 2. Bu coin rebase bir coin, hacim yükseldikçe adet azalıyor ve kazanç aynı diye vaad ediyorlar amma külliyen yalan, asla böyle coinlere girmeyin, 100 dolarla girdim, 9x yaptı ve kazanç 135 dolar oldu, yani tamemen kandırmaca

  Cevapla
 3. Bende aynı bu coin projesi neymiş boyle

  Cevapla
 4. Bok coin almayin arkadaşlar sakın

  Cevapla
 5. Arkadaşlar evet pok coin doğru ama size az da olsa doge coin veriyor hediye olarak. Cüzdanınıza doge import edin bir miktar doge göreceksiniz. Rebase coinlerden uzak durun

  Cevapla
Bizi Takip Edin