Ainu token nedir 2021 – AINU coin yorum ve geleceği nasıl? Fiyatları!

Ainu token nedir
Ainu token nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ainu token nedir? Potansiyelli Gem projelerinden görülen AinuToken (AINU), son bir hafta içerisinde 4-5x civarında bir artış gerçekleştirdi. Bu x’lerin ardından birçok kripto para yatırımcısı da Ainu tokeni daha yakından tanımak istiyor. Yaklaşık 3-4 ay önce piyasalarda boy göstermeye başlayan AINU, keskin bir düşüş yaşayarak endişe uyandırmıştı. Ancak grafiklerin dengesini bulmasıyla Ainu token de fiyat artırmaya başladı. Hacim ve piyasa değerleri bakımından güçlü bir proje olarak görülen ainu, coinmarketcup sıralamasında ise 3942’de yer alıyor.

Cryptocurrency whitepaper options | Effective result

Ainu token nedir?

En kısa anlatımıyla AINU’nun arkasındaki fikir, yatırım yaparken diğer insanlara yardım edecek bir topluluk yaratmaktır.

AINU Token, Binance Smart Chain’de başlatılan bir BEP20 tokenidir. Otomatik bir likidite sağlama protokolüdür. Topluluk odaklı bir yaratma fikrinin bir sonucudur.

Sahipler pasif ödüller (her tx’in %5’i) kazanır ve dinlenip AINU bakiyelerinin süresiz olarak büyümesini izleyebilir. Her işlem, PancakeSwap içinde kilitli otomatik olarak likidite oluşturmaya katkıda bulunur. Ölü cüzdan statik ödüller alır, bu nedenle her işlemde bazı AINU’lar yanar.

Ainu token nedir

AINU geleceği

Ainu hayatta kendini adamış bir arkadaş olduğundan, Ainu görevlendirildi. Aynı davranışa sahip bir token, ömür boyu sürecek bir refakatçi olacak. Bu fikri desteklemek için, statik ödüllendirme programı tokenomiklere dahil edilmiştir. Her işlemin %5’i jeton sahiplerine geri ödenir.

Likidite havuzu, 2021 sonuna kadar team.finance’a kilitlendi. İşlem ücretleri aracılığıyla havuzlanan Ainu Jetonları yakılacak ve yıl sonunda LP 3 ay daha kilitlenecektir. Sonunda her üç ayda bir, havuzlanmış işlem ücreti Ainu yanacak, bu yüzden bu yuvarlanan çeyrek tabanlı yakma mekanizması olacaktır. Mülkiyet cüzdanı yakmaktan vazgeçtiğinden, çeyrek baz yanıklar otomatik olarak yürütülecektir.

Ainu coin yorum

Yakından takip edenler biliyordur. Daha önce paylaştığım potansiyelli gem proje @TokenAinu son 4 günde 5x yaptı. Aldığım bilgiler yeni borsa çalışmalarının olduğu yönünde.. Borsa demek X’lerin devamı demek..

Doge ve shiba trenini kaçıranlar Ainu token trenini kaçırmayın. sonra ben duymadım ben görmedim kimse söylemedi demesin kimse.

Ainu token yorum

%1500 kacirdiginiza üzülmeyin, az önce 10 doların 190 dolar oldu. Elbet o sifirlardan kurtulacak. Bekleyelim. Hodl hodl hodl. @gate_io listelerse bu iş tamamdır.

Arkadaşlar selam gem ve kuçu kuçu tokenlarından almak ve para kazanmak istiyorsanız @TokenAinu e bakın derim 5 aydır elimde var ve inanılmaz kazandırdı daha gidecek çok yolu var @gate_io listelemesi gelebilir.

Şirket Dedikoduları

Ainu token nedir 2021 – AINU coin yorum ve geleceği nasıl? Fiyatları!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Bu daha ne ki %30 piyasada 5 borsa gateio yolda ve 11 sıfır var halen grup fena çalışıyor reklam anlamında efsaneler yılsonuna %25 lik büyük yakım var sadece kendi reklam faaliyetleriyle 5 günde büyük yol aldılar bugün yarın gateio geliyor geleceğin shibası bu net. Yılsonuna rahat 3 sıfır yanar ben yerimi çoktan aldım.

  Cevapla
 2. Ainu tören nasıl alabiliriz kolayca ?

  Cevapla
 3. İnşallah gateye. Gecer ye 2 de 15 400 tll aldim inşallah is yapar yapar ya gateye girse super olur iki sifir atsa yeter bize

  Cevapla
 4. Ainu geleceği parlak bencede bende aldım tafsiye üzerine şuan herkes ainu yu konuşuyo

  Cevapla
Bizi Takip Edin