BBN Türk TV sahibi kim? BBN Türk TV kime ait? Nerede?

BBN Türk TV sahibi kim
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BBN Türk TV sahibi kim? BBN Türk TV, yayın hayatına kısa bir süre önce başlamıştır. Ancak YouTube başta olmak üzere birçok platformda ses getirmeyi başarmıştır. Birçok tartışma programının da yapıldığı BBN Türk TV bu sebeple kullanıcıların da ilgilisini çekmiştir. Bu sebeple BBN Türk TV sahibi kim, BBN Türk TV kime ait gibi sorular yöneltilmektedir.

bbn2

BBN Türk TV sahibi kim? Geçtiğimiz yılın Ekim ayında yayın hayatına başlayan BBN Türk TV, yaklaşık 6 ayda büyük bir ivme yakalamıştır. Özellikle BBN Youtube üzerinde paylaştığı tartışma programları ile sıkı bir takipçi kitlesi oluşturmuştur. Bilhassa Ramazan Kurtoğlu ve Hulki Cevizoğlu gibi isimler, BBN Türk’ün ana kadrosunu şekillendirmektedir. Merkezi Konya olan BBN Türk TV’nin sahibi ise Kavaf Holding olarak bilinmektedir.

BBN Türk TV sahibi kim?

Genellikle Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden öğrenciler ve mezunlarına yeni bir iş kapısı sunmuştur. Ancak kaliteli yayınları ve haber sitelerinin ivmesiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Merkezi Konya’da bulunmaktadır. Ancak İstanbul ve Ankara’da program stüdyoları bulunmaktadır. Bu sayede birçok ünlü ismi hem moderatör hem de konuk isim olarak ağırlamayı başarmaktadır.

BBN Türk TV sahibi kim

Tartışma programlarıyla çokça izlenen BBN Türk TV kimin sorusunun yanıtı ise Kavaf Holding olarak bilinmektedir. Konya’da birçok farklı sektörde yatırımları olan Kavaf Holding, BBN ile de medya sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. BBN Türk TV’nin açılımı ise Birlik Beraberlik Noktası’dır.

BBN Türk TV, bir süredir YouTube yayınlarının yanı sıra Türksat ve D-Smart gibi platformlarda yayınlanmaktadır. Kavaf Holding, büyük bir yatırımla BBN Türk TV’yi hizmete geçirmiştir. BBN Türk TV frekans yayınıyla birlikte de Konya’nın en güçlü yayıncılarından birisi olmuştur. Kısacası BBN sahibi Kavaf Holding’e ait DELTA Gorup’tur.

BBN Türk TV sahibi kim

Kavaf Holding kimin?

Kavaf Holding, 40 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya çapında üretimler yapmaktadır. Ancak merkezleri Konya’dadır. Kavaf Holding’in sahibi ise Mustafa Kavaf’tır. Çatı şirketi Delta Group aracılığıyla çeşitli sektörlerde boy göstermektedir. Başta inşaat olmak üzere, gıda, medya, tekstil gibi sektörlerde faaliyetlerine devam etmektedir. İlerleyen günlerde yatırımlarına hız katmak isteyen Kavaf Holding’i, Türkiye’de önemli bir konumda görmek mümkün olacaktır.

 

Şirket Dedikoduları

BBN Türk TV sahibi kim? BBN Türk TV kime ait? Nerede?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Yorum

 1. 5 Ağustos 2021, 21:35

  TAM BIR OSMANLI KANALI,, HAKiKi TüRK👍

  Cevapla
  • 8 Ocak 2022, 03:57

   Hulki ceviz oğlu gibi isimler varsa bir b.k olmaz a kanalın programcisi nin programi yayınlanınca ilgimi çekmişti ama…✍🇹🇷🕋☝📖😡🌍🤔

   Cevapla
  • Osmanlı Hakiki Türk mü oluyor. Cahil

   Cevapla
 2. Bülent bey sizce Osmanlı Türkmüydü?O zamanTürkmenleri niye ezdi?Padişahların anaları Hürremle başlayarak hepsi rum ,rus,ukraynalı,yahudi,ermeni,boşnak,çerkez vs.oluyor da Padişah nasıl Türk oluyor?Zavallı halkın ümüğünü sıktılar. Boşverin Osmanlıyı..

  Cevapla
 3. Gülay hanım, hanedanlık açısından haklısınız lakin Osmanlı denince benim aklıma öncelikle Anadolu’da yaşayan Türk halkı geliyor. Dolayısıyla evet Osmanlı Türktü. Türk halkı devletsiz değildiki. Öncesinde Selçuklu tebasıydı sonrasında Osmanlı tebası cumhuriyet ile beraber Türkiye yurttaşı. Bilmem anlatabildimmi

  Cevapla
  • Türkmenleri ezmesi yanlış şeyler yapmisa ceza vermeleri normal irkcilikla olaylara bakmayın eşleri yabancı olabilir ama bu onların Türkmen soyundan olduğunu gerçeğini değiştirmez boşver sen cumhuriyet i Osmanlı daha büyük impartaluktu kaç km toprak vardı gelelim irkçılık şeytan gelir o yüzden musluman sa yeter ırkın önemi yok ırkçılık başımıza PKK yi çıkardı Kürt Türk Arap hepimiz müslüman kardesiz zaten osmanliyi yıllarca arada tutan buydu

   Cevapla
  • Yalan ve iftira atma ne halkın umugunu sikmislae cumhuriyet dönemin asıl umugunu sıktılar asıl sanki ırkçı yaklaşımla bakma olaylara suç islemisler ceza vermiş lerdir olayları tam araştırın

   Cevapla
 4. 21 Aralık 2021, 23:42

  Kablo tv de bu gün tesadüfen gezinirken dikkatimi çekti. Araştırınca Konya’mızın kanalı olduğunuzu öğrendim. Çok sevindim.
  Böyle bir televizyon kanalına gerçekten ihtiyacımız vardı.
  Yayın haytınızda başarılar dilerim.

  Cevapla
 5. Tam bir bölücü kanal, dün biraz seyrettim kendileri gibi düşünmeyen insanları karşı taraf olarak yorumluyorlar, bu gün ülkenin ihtiyacı olan birleşmenin tam karşısındalar, bu gibi kanal etrafında toplanan zırcahil toplum olunca geleceğe umutla bakmak imkansız oluyor.

  Cevapla
 6. 2 Mart 2022, 08:19

  2 mart sabah haberleriniz tb2 ishal arının nasıl Rus hava savunma sistemlerini nasıl etkisiz hale getirdiğini gösterdiniz. Daha bu savaşın nedenleri arasında Ukrayna’nın Türkiye ile teknolojik işbirliğine gittiği sebebi olduğunu unutmayınız.
  Lütfen bir daha btb2 hakkında bu savaş sırasında böyle haber yapmayın. Bilmem anladınız mı?!

  Cevapla
  • Hiç bir bölücü kanal değil gayette güzel zır cahil olan sen ve senin gibiler anlamaz sadece çamur atmaya çalışıyor

   Cevapla
 7. Moderetölerine bakınca tam bir rte Avukatlığına soyunmuş =a haberle hiç bir farkı yok

  Cevapla
Bizi Takip Edin