Alfemo kimin? Alfemo sahibi? Alfemo Mobilya kime ait [YENİ]

Alfemo kimin?
Alfemo kimin?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alfemo kimin? Evin her türlü mobilya ihtiyacını karşılayacak geniş ürün yelpazesine sahip olan Alfemo Mobilya kurulduğu günden bu yana sektörün öncü isimlerindendir. Yaklaşık 24 yıl önce sektöre adımını atan firma günümüzde uluslarası pazarlara açılmıştır. Uygun fiyat politikası ve estetik tasarımı ile evlere zarafet katan firma modaya uygun üretim yapmaktadır.

Kilim Mobilya kimin? [GÜNCEL- 2022] Kilim Mobilya sahibi kim?

Alfemo kimin?

Kurulduğu günden bu yana özgün tasarımları ile mobilya sektöründeki trendleri belirleyen öncü marka olma vizyonunu benimseyen Alfemo Mobilya şık tasarımı ve uygun fiyat politikası ile evleri dolduran isimdir. Bir evin ihtiyacı olan ürünleri bulunan şirket günümüzde deniz aşırı ülkelere kadar açılmıştır. Tesislerinde tamamen otomasyona dayalı üretim yapan firma modern teknikler kullanmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı hizmet benimseyen firma “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermemektedir.

Alfemo sahibi kim?

Mobilya sektörünün öncü isimlerinden Alfemo Mobilya 1997 yılında kurulmuştur. Yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana sektörün öncü isimlerinden olan firma modern tasarımı ve uygun fiyat politikasını benimsemiştir. Mobilyaları ile eve zarafet katan firma 60.000 m²; kapalı olmak üzere 200.000 m²;’lik alana sahip tesislerde üretimini gerçekleştirmektedir.

Alfemo sahibi

Alfemo Mobilya kime ait?

Firmanın üretim tesisi tamamen otomasyona dayalı ve son teknoloji malzemelerle entegre edilmiştir. Çevreye duyarlı makinelerin kullanıldığı tesis yıllık toplam 150.000 takım Yatak Odası-Yemek Odası-Genç Odası, 182.000 adet Kanepe, 40.000 Takım Oturma Grubu, 200.000 adet Yatak ve 150.000 adet Baza üretim kapasitesine sahiptir.

Ramazan Davulcuoğlu ve kardeşleri tarafından kurulan Mobilya firması günümüzde Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yönetilmektedir. Davulcuoğlu ve kardeşlerinin FETÖ ile bağlantısı bulunduğu nedeniyle hakkında yakalama kararı çıkarılmıştır. FETÖ’den aranılan isimlerin yurt dışına kaçtığı iddia edildi.

 

Şirket Dedikoduları

Alfemo kimin? Alfemo sahibi? Alfemo Mobilya kime ait [YENİ]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 8 Eylül 2022, 13:29

    Çok beğenerek aldığım koltuk takımı 1sene sonra oturulan yerleri soldu kanape dış
    kenarında gri olan rengi sarardı servis geldi ve rapor yazdı gelen cevap kimyasal kullanmışım ve yan taraftaki sararmalar sobadan olmuş burası yazlık ev sobayla ne alaka acaba hakkımı sonuna kadar arayacağım ben alfemo iyi bir marka diye tercih ettim ama yanılmışım bir dahamı tövbe hiç kimseyede tavsiye etmem

    Cevapla
Bizi Takip Edin