Kilim Mobilya kimin? [GÜNCEL- 2022] Kilim Mobilya sahibi kim?

Kilim Mobilya kimin?
Kilim Mobilya kimin?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kilim Mobilya kimin? Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile mobilya sektörünün öncü isimlerinden Kilim Mobilya’nın temelleri yaklaşık 45 yıl önce atılmıştır. Yayla kardeşler tarafından ufak bir atölyede çalışmalarına başlayan şirket, yurt içi ve yurt dışında pek çok kişinin evini süslemektedir. Tasarımı ile müşterilerinin beğenisini kazanan firma Türkiye istihdamına ve ekonomisine katkıda bulunuyor.

Royal Halı kimin? Royal Halı sahibi kimdir?

Kilim Mobilya kimin?

Oturma grubundan yatak odalarına, genç odasından yatak ve bazaya kadar çeşitli ürün gruplarında üretim gerçekleştiren şirketin temelleri küçük bir atölyede atılmıştır. Kaliteli ve modern tasarımı ile müşterilerinin beğenisini kazanan firma, yurt dışı pazarlarında da adından söz ettiren isimler arasında yer alır. Yeni evli çiftlerin yakın bildiği marka geniş dağıtım ağı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Türk markasını yurt dışına taşımasının yanı sıra yatırımları ile ülke istihdamına ve ekonomisinde katkıda bulunmaktadır.

kilim mobilya sahibi

Kilim Mobilya sahibi kim?

“Bir KİLİM Yeter” sloganı ile akıllara kazınan firma, 1976 yılında Kayseri’de mobilya üretimine başlamıştır. Küçük bir atölyede temelleri atılan şirketin günümüzde ülkenin önde gelen mobilya firmalarındandır. Oturma grupları, yaşam odaları, yatak odaları, tamamlayıcı ürün, genç ve çocuk odalar, yatak ve baza gruplarında çeşitli  ürünler üretmektedir. Kayseri’den küresel pazara açılan firma 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. 1200 kişinin üzerin çalışan bulunan firmanın Türkiye’de 220 bayisi bulunmaktadır. Yaklaşık 10 ülke ihracatta ilk sırada yer almaktadır.

Mobilya sektörünün önce şirketlerinden Kilim Mobilya’nın Kurucu Başkan İsmail Yayla ve kardeşleri Mehmet Yayla ile Mahmut Yayla kardeşlerdir. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı olarak Mehmet Yayla görev almaktadır.  Markanın kurucusu Yayla kardeşlerdir.

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş: 5 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz

 

Şirket Dedikoduları

Kilim Mobilya kimin? [GÜNCEL- 2022] Kilim Mobilya sahibi kim?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin