Divanev kimin? Divanev sahibi kimdir, kime ait?

Divanev kimin?
Divanev kimin?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Divanev kimin? Mobilya ve yatak sektörünün önde gelen isimlerinden Yataş Grup bünyesinde yer almaktadır.  Alanında öncü isim olan Yataş Grup bünyesine yaklaşık 3 yıl önce katılan Divanev tasarımı ve döneme uygun ürünleri ile evlere zarafet getirdi. Köklü firmanın kanatları altında daha çok büyüme kaydeden marka mobilya sektöründe ise yeni ve güçlü bir hedef olmayı amaçlıyor.

Kilim Mobilya kimin? [GÜNCEL- 2022] Kilim Mobilya sahibi kim?

Divanev kimin?

Mobilya sektörünün öncü isimlerinden Yataş Grup bünyesinde 2018 yılında giren Divanev mobilya, dekorasyon ve ev tekstili grubunda ürünler üretmektedir. Divanev ünü ve kalitesi Türkiye dışına taşan Yataş Grup kanatları altında köklü bir kültürün yansıması olarak müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Uygun fiyatlı ve tasarımı ile beğenilen firma özgün ve tarz ürünleri hedefliyor.

Divanev sahibi kim

Mobilya şirketi, 2018 yılında Türkiye’nin önemli mobilya firması Yataş Grup ailesine dahil olmuştur. Yataş Grup kalitesi ile satış sonrası ve üretimlerini en güzel şekilde gerçekleştiriyor. 46 yıldır sektörde faaliyet gösteren Yataş Grup Divanev’i sektörde hedef isimlerden biri yapmak için çabalamaktadır. Temelleri 1976 yılında atılan Yataş sektöre ilk olarak yapay sünger ve mobilya üretimi ile başlamıştır. Artan talebi karşılamak isteyen firma yatırımlarını artırmış ve Kayseri’de yatak üretimine başlamıştır. Eski adı Süntaş’tır. Bünyesinde Enza Home, Divanev ve Yataş Bedding markalarını bulundurur.

Divanev sahibi kimdir?

Kayseri’de ilk sünger fabrikası olarak kurulan Yataş yıllar geçtikçe yatırımlarını daha fazla artırmış ve günümüzde öncü isimlerden biri haline gelmiştir. Türkiye’nin süper markası olarak seçilen Yataş yurt dışına da ihracat yapmaya başlamıştır.

Divanev kime ait

Markanın kurucusu Yavuz Altop’tur. İktisatçı, sanayici ve iş adamı olan Altop 1939 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Yabancı Diller Yüksekokulu nu bitirdikten sonra aynı üniversitede lisansüstü, işletme uzmanlığı ihtisası yapmıştır.

 

Şirket Dedikoduları

Divanev kimin? Divanev sahibi kimdir, kime ait?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin