Air India Apple iş birliği için geri sayım başladı! Ziyaretlerin sebebi ortaya çıktı

Tata Grubu destekli Air India, teknoloji devi Apple ile fırsatları araştırıyor. Havayolunun CEO'su Campbell Wilson, Apple'ın Palo Alto, ABD'deki genel merkezini ziyaret ediyor

Air India Apple iş birliği için geri sayım başladı! Ziyaretlerin sebebi ortaya çıktı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Wilson, şirket içi bir e-postada, “Dr Satya Ramaswamy ve ben, bazı meslektaşlarımızla birlikte Apple’ın Palo Alto’daki merkez ofisinde daha derin işbirliği fırsatlarını keşfetmek için de zaman geçirdik.”
Bu arada havayolu, Perşembe günü ABD merkezli motor üreticisi CFM ile 800 motor tedariki için bir anlaşma imzaladı .

Wilson ayrıca envanter ve fiyatlandırma optimizasyonu, iyileştirilmiş motor ve emisyon performansı alanındaki en son fikirleri tartışmak için Stanford Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Havayolu, çalışanların önerilerini ve endişelerini anlamak için üç ayda bir nabız kontrolü başlatacak.
Ayrıca, havayolu, Rolls Royce motorlu A350’leri için Hindistan sivil havacılık düzenleyicisi Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden tip kabul mektubu aldı ve bu nedenle, havayolu şimdi geniş gövdeli uçakların indüksiyonuna hazırlanmaya başlayacak.

Air India, Mart 2024’teki cari mali yılın sonuna kadar altı yeni Airbus A350, beş kiralık Boeing B777-LR ve dokuz diğer Boeing B777-ER’yi hedefliyor ve geniş gövdeli filosunu %30 artırıyor. İleriye dönük olarak, havayolu şirketi kalan filonun içini 400 milyon $’lık bir fonla yenilemeye başlamayı planlıyor.

Şirket Dedikoduları

Air India Apple iş birliği için geri sayım başladı! Ziyaretlerin sebebi ortaya çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin