En iyi kripto donanım cüzdanı hangisi: Donanım cüzdanı incelemesi

En iyi kripto donanım cüzdanı
En iyi kripto donanım cüzdanı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En iyi kripto donanım cüzdanı hangisi? Kripto para donanım cüzdanları, kripto para varlıklarınızı güvenli bir şekilde saklamanın en iyi ve en sağlam yoludur. Peki en iyi donanım cüzdanı seçeneğinin hangisi olduğunu biliyor musunuz? Sirketdedikodulari.com olarak ekosistemde liderlik koltuğunda oturan cihazları inceledik.

Metaverse nedir? Metaverse coinler hangileri | Metaverse projeleri

En iyi kripto donanım cüzdanı hangisi?

Bir kripto para donanım cüzdanı, özel anahtarlarınızı güvenli bir çevrimdışı ortamda saklar. Donanım cüzdanları, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin güvenliğini sağlamak için yaygın olarak altın standart olarak kabul edilir. Önde gelen donanım cüzdan markaları arasında Ledger ve Trezor bulunur. Ancak son zamanlarda farklı cüzdanlar da ekosisteme dahil olmuştur.

En iyi kripto donanım cüzdanı

Defter Nano X

İlk olarak 2019’da piyasaya sürülen Ledger Nano X , donanım cüzdanı pazarına yapılan en son girişlerden biridir. Eski Ledger Nano S’den bir adım ötedeki Nano X, geliştirilmiş dahili belleğe sahiptir ve Nano S’nin yönetebileceği iki veya üç uygulama yerine 100’e kadar uygulama depolamanıza olanak tanır. Ayrıca, daha büyük bir ekrana sahip yenilenmiş bir tasarıma ve Bluetooth desteğine sahiptir; bu, cihazı Ledger Live akıllı telefon uygulamasıyla kablosuz olarak senkronize etmek için kullanmanızı sağlar.

Selefinde olduğu gibi, Nano X de çok çeşitli kripto para birimlerini destekler ve mevcut en taşınabilir cüzdanlardan biridir, bu da onu düzenli olarak hareket halinde olanlar için ideal kılar.

Trezor Modeli T

Trezor Model T donanım pazarına SatoshiLabs’ en yeni ürünüdür. Model T, daha büyük bir dokunmatik ekran arayüzü ve çok daha geniş bir kripto para birimi desteği ile olsa da, tasarım olarak eski Trezor Model One’a benzer.

Pahalı olmasına rağmen, Trezor Model T, özellikle birçok yeni amiral gemisi cüzdanının donatıldığı Bluetooth bağlantısının güvenlik etkileriyle ilgilenenler için piyasadaki en iyi donanım cüzdanlarından biri olarak kabul edilir.

Temmuz 2021’de , Trezor cüzdanları için ana arayüz olarak önceki Trezor Cüzdan web uygulamasının yerini alan tam bir masaüstü uygulaması olan Trezor Suite lansmanı yapıldı . Tek tıklamayla Tor entegrasyonu ve kripto satın alma ve doğrudan donanım cüzdanınıza gönderme seçeneği gibi özelliklerle daha akıcı ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Defter Nano S

Piyasadaki en popüler kripto para donanım cüzdanlarından biri olan Ledger Nano S , bütçeye uygun sağlam güvenlik arayanlar için uygun, çekici, kullanımı kolay bir cüzdandır.

Ledger Nano S, 1.000’den fazla kripto para birimi desteğine sahiptir ve yerleşik bir banka düzeyinde güvenli öğe içerir.

Bir büyük firmware yükseltme kurtarma ifadeyi doğrulayan yerine 24 kelime arasında geçiş için zorluyor, dört kelimelik iki seçenek sunuyoruz May 2021 akıcılık içinde sağlama süreci. Ayrıca Nano X’in Kontrol Merkezi özelliğini de ekler; her iki düğmeye de uzun süre basmak sizi Ledger Live masaüstü yazılımını kullanmak zorunda kalmadan cihazdaki ayarları yapmanıza ve uygulamaları silmenize olanak tanıyan bir menüye götürür.

kripto cüzdanları

Trezor Model One

İlk olarak 2014 yılında SatoshiLabs tarafından piyasaya sürülen Trezor Model One , piyasaya çıkan ilk donanım cüzdanlarından biriydi. Trezor One, yaşına rağmen, güvenlik özellikleri, çok çeşitli kripto para birimleri için desteği ve düzinelerce harici cüzdanla uyumluluğu ile hala etkileyicidir.

Piyasadaki en eski cüzdanlardan biri olan Trezor One, cazip bir şekilde fiyatlandırılmıştır, ancak yine de özellikler açısından en iyilerinden bazılarını barındırmaktadır.

Daha pahalı kuzeni Model T gibi, Model One da yeni Trezor Suite uygulamasını bir cüzdan arayüzü olarak kullanabilmekten yararlanıyor.

CoolWallet S

CoolWallet S sizin banka ve kredi kartlarının yanında cüzdanında uyum için tasarlanmış bir ince donanım cüzdan olduğunu. Söz konusu CoolWallet S, çoğu büyük kripto para birimini destekler ve mevcut birkaç su geçirmez donanım cüzdanından biridir.

CoolWallet S ayrıca Bluetooth bağlantısıyla birlikte gelir ve portföyünüzü hemen hemen her Bluetooth özellikli cihazdan yönetmenize olanak tanır.

KeepKey

KeepKey prim tasarım ve hissi ile basit bir donanım cüzdan olduğunu. Kolayca erişilebilir olacak şekilde tasarlanan KeepKey, yerleşik ShapeShift işlevi sayesinde kullanıcıların en popüler kripto para birimlerini soğuk hava deposunda saklamasına ve varlıkları doğrudan cihazda değiştirmesine olanak tanır.

Bu listedeki en ucuz donanım cüzdanlarından biri olan KeepKey, özellikle üst düzey özelliklere ihtiyaç duymayanlar için paranın karşılığını mükemmel bir şekilde alıyor.

SafePal S1

Binance destekli SafePal S1 , USB, Bluetooth, Wi-Fi ve diğer bağlantı yöntemlerinden yoksun, tamamen bağımsız bir cihaz aracılığıyla kripto para birimi depolamayı daha güvenli hale getirmek isteyen daha az bilinen bir donanım cüzdanıdır.

Bu nispeten ucuz cihaz, yerleşik bir kameraya ve altı fiziksel düğmeye sahiptir; bunlar, ilgili mobil uygulamada QR kodlarını tarayarak binlerce farklı kripto para birimini depolamak ve bunlara erişmek için ihtiyacınız olan tek şey.

kripto cüzdanları

En iyi kripto para cüzdanı hangisi?

Çoğu şeyde olduğu gibi, sizin için en uygun kripto para donanım cüzdanını seçmek, muhtemelen bireysel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olacaktır. Bu listedeki her cüzdan, standart bir yazılım veya mobil cüzdandan daha iyi güvenlik sağlar, ancak hepsi aynı kullanım kolaylığını, özellikleri ve desteklenen kripto para birimleri yelpazesini sunmaz.

Yalnızca güvenliğe dayanan Ledger Nano S, tartışmasız grubun savaşta en çok test edilenidir ve Ledger’ın Donjon güvenlik ekibi tarafından toplanan içgörülerden açıkça yararlanmıştır. Ledger Nano X, aynı güvenlik yığınını kullandığı için tartışmasız aynı derecede güvenli ve Bluetooth bağlantısı güvenliğini zayıflatmış gibi görünmüyor, ancak daha yeni ve henüz çok fazla incelemeye tabi tutulmadı.

 

 

Şirket Dedikoduları

En iyi kripto donanım cüzdanı hangisi: Donanım cüzdanı incelemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin