Sidus coin nedir? Sidus coin yorum, Sidus NFT geleceği ve analizleri!

Sidus coin nedir
Sidus coin nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sidus coin nedir? Sidus NFT Heroes  , grand theft auto (GTA) veya Cyberpunk at Universe gibi Açık Dünya oyunlarıyla Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş ilk Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma  Oyunu (MMORPG) . NFT’ler, metaverse, oyna-kazan mekanizması ve şimdiye kadarki en iyi grafiklerin kombinasyonunun, gelecekte oyna-kazan NFT oyunlarının en iyisi olması bekleniyor. Biz de Sidus coin yorum ve geleceğiyle ilgili bir takım raporlar hazırladık. Böylelikle Sidus hakkında eksik kalan yerli kaynak arayışını da tamamlamış olduk.

Cryptocurrency whitepaper options | Effective result

Sidus coin nedir?

SIDUS NFT Heroes , bir NFT avatar koleksiyonu olarak başlayan ve çeşitli ürün ve hizmetlerle bir NFT evrenine açılan benzersiz bir NFT projesidir. Proje, kullanıcılarına Galaxy Staking’in yanı sıra telif hakları, bir NFT sarma özelliği ve nihayetinde bir oyun DAO metaverse gibi birden fazla kazanç fırsatı sunacak. Zamanla, her NFT Kahramanı, SIDUS oyna-kazan oyununda bir oyun karakterine dönüştürülebilir. NFT Heroes bilgisi, hayal gücü ve gelecekteki oyun senaryoları için çok yer bırakır.

Öte yandan  Sidus NFT Heroes  , her oyuncunun bulunduğu geniş bir evrende çok oyunculu bir oyundur. SIDUS değerli bir oyundur, bir kişinin yeni mekanikleri gözlemleyebileceği, dijital gerçekliğine tamamen dalmayı deneyimleyebileceği ve durmak istemeyeceği açık bir dünyadır.

Sidus coin nedir

Her oyuncu, yalnızca oyun dünyasına dalmanın keyfini çıkarmakla kalmayıp, bunun sonucunda gerçek para kazanma ve daha sonra başarıya giden yolda ortak olabilecek yeni arkadaşlar bulma fırsatına sahiptir. İş, üniversite ve eğlence endüstrisinden oluşan karma bir ağ oluşturuluyor.

Sidus coin geleceği

Sidus NFT Heroes, blok zinciri ve kripto felsefesine dayalı AAA düzeyinde bir RPG oyunu başlatan ilk oyundur .

Bitcoione, Etheredus, Avalanya, Polkacyon ve diğerleri – farklı blok zincirlerini temsil eden ve topluluğa zaten aşina olan 12 teknoloji tabanlı ırkla evrende açık dünya . Oyuncu, tüm canlılarla birleşerek onlarla bir olabilir.

Sidus NFT Heroes, diğer oyuncularla güçlerini birleştirmek için işbirliğini, zor görevlere devam etmek için iletişim imkanı sağlar.

Marketplace NFT oyunu, NFT STARS ve uluslararası modern sanatçılar NFT256 kolektifi tarafından oluşturulan 6.000 üretken karakterden oluşan bir koleksiyon olan opensea’da satışta. Koleksiyonda 4.000 Orijinal NFT Kahramanı, 1.000 Nadir Kahraman, 500 Efsanevi Kahraman ve 500 Ortaklık NFT Kahramanı bulunur. Yalnızca orijinal 4.000 satın alınabilir, geri kalanı yükseltme kartları ve Galaxy Değiştirici kullanılarak oluşturulur.

Bir oyuncu, Battle Arena’da diğer oyunculara meydan okuyabilir veya dövüş lejyonları kurabilir ve zirveye yükselmeye çalışabilir. Evrendeki en önemli ve heyecan verici olaydır – oyuncular PvP savaş alanına girer ve birbirleriyle savaşırlar. Oyuncular metaverse’nin tüm köşelerini keşfedebilir ve Sidus NFT Heroes’da birçok macerayı arayabilirler.

Sidus NFT coin yorum

Bu bölümdeki tüm içerikler Sidus coin internet sitesinden ve Twitter üzerinden elde edilmiştir.

Kahramanlar, uzun yolculuklar için uzay gemilerini donatabilir ve korsanlar denizleri yağmalarken galaksiyi yağmalayabilir. Oyun, her oyuncunun bulunduğu merkez istasyonda başlar. Kamuya açık olan merkez istasyon dışında, evrenin her köşesi ekonomik bir bahanedir. Oyuncular gezegenler, istasyonlar, güneş sistemi arasında seyahat edebilir ve çeşitli görevleri tamamlayabilir. Gezegenler aynı zamanda ekonomik varlıklardır.

Sidus token nedir

Kahramanlar, görevleri tamamlamak ve diğer klanlara karşı savaşmak arasındaki boş zamanlarında, daha sonra zorlu bir rakibe karşı savaş alanında kullanılacak olan göstergelerinin geliştirilmesiyle meşgul olurlar. Oyuncular, Kahramanlarının özelliklerinin seviyelendirilmesine ve en iyi silah ve kıyafetlerin seçilmesine katılırlar. Her Kahraman geliştirilebilir ve yeni yetenekler ve beceriler kazanabilir.

SIDUS, kullanıcıların Sidus NFT Heroes evreninin geleceğini şekillendirmesine olanak tanıyan bir ERC-721 simgesidir . $SIDUS, oyunun tüm ilerlemesini ve gelişimini destekleyen meta veri deposundaki bir oyun simgesidir. Şu anda Sidus tokeni piyasaya sürülmedi ve ticaret için borsaların listesi , ancak oyuncular OpenSea Marketplace aracılığıyla oyunun NFT öğelerine önceden sahip olabilirler.

 

Şirket Dedikoduları

Sidus coin nedir? Sidus coin yorum, Sidus NFT geleceği ve analizleri!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin