Ebrar Karakurt Sigara İçerken Yakalandı: Görüntüler Tepkilere Neden Oldu

Ebrar Karakurt Sigara İçerken Yakalandı: Görüntüler Tepkilere Neden Oldu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

gogle news

Türkiye’yi İtalya’da temsil eden başarılı pasör çaprazı Ebrar Karakurt, Tuğba Şenoğlu Burhan İvegin çiftinin nişan töreninde sigara içerken yakalandı. Görüntülerin sosyal medyada yayılması sonucunda Karakurt’a tepki gösterildi

Özel Haber: Göktuğ Efil

Ebrar Karakurt’a Tepki

Önümüzdeki sezon Japonya’da forma giymesi beklenen Tuğba Şenoğlu, Burhan İvegin ile evliliğe ilk adımlarını attı. Düzenlenen nişan törenine Şenoğlu’nun voleybolcu arkadaşları da iştirak etti. Zehra Güneş ve sevgilisi Eren Dişli, Ayça Aykaç, Beliz Başkır ve Buket Gülübay gibi takım arkadaşları Şenoğlu’nu bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Milli Takım antrenmanlarında bulunan Ebrar Karakurt da apar topar Adana’ya giderek Şenoğlu’nun yanında oldu. Ancak nişan töreni esnasında çekilen o görüntü sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. Dönem dönem ilginç çıkışlarıyla Türkiye’nin gündemine oturan Ebrar Kararkurt’un, bu sefer de nişan töreninde sigara içmesi yine gündeme bomba gibi düştü.

Konuyla ilgili Karakurt cephesinden henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmazken hem Türkiye Voleybol Federasyonu hem de İtalya’da oynadığı Igor Gorgonzola Novara şu an için sessizliğini koruyor.

Şirket Dedikoduları

Ebrar Karakurt Sigara İçerken Yakalandı: Görüntüler Tepkilere Neden Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin