Semih Say Kimdir? Hande Baladın Semih Say İle Mi Birlikte?

Semih Say Kimdir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Semih Say Kimdir? Instagram’a konulan fotoğraflar voleybol gündemini adeta yerinden oynattı. Eczacıbaşı’nın ve Filenin Sultanları’nın sevilen voleybolcusu Hande Baladın’ın Basketbolcu Semih Say ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Paylaşılan fotoğrafların ardından Semih Say biyografisi voleybol severler tarafından merak edilir oldu. Biz de sirketdedikodulari.com olarak Semih Say boyu, yaşı gibi merak edilen soruları yanıtlandırdık

Semih Say Kimdir?

Semih Say Kimdir?  Semih Say, 11 Mart 1998 tarihinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğretiminin ardından liseyi ENKA’da okudu. Çocukluğundan beri basketbola ilgisi bulunan Semih Say, Anadolu Efes altyapısında yetişti ve çeşitli kulüplerde oynama şansı buldu. Bakırköy Basketbol Takımı macerasından sonra yolu Amerika’ya düştü. 2017 yılında Amerika’da basketbola ve okumaya devam eden Semih Say, Türkiye’ye dönerek Sigortam.net basketbol takımına transfer oldu.

Semih Say Kimdir?

Semih Say boyu ise 196 cm. Yani yeni sevgilisi olarak gösterilen Hande Baladın’dan (1.90) 6 cm uzundur. Semih Say Kimdir?  Basketbolda guard pozisyonunda oynayan Say kilosu ise 88’dir. Önemli bir takımın altyapısında yetişen ve teknik bir basketbolcu olan Say’ı ilerleyen dönemlerde daha önemli takımlarda görebiliriz. Öte yandan Semih Say’ın Metin Say isminde bir erkek kardeşi de bulunuyor. Metin Say, 2015-2019 yılları arasında MIT üniversitesinde öğrenim gördü.

Hande Baladın Semih Say İlişkisi

Hem Eczacıbaşı hem de A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda oynayan başarılı smaçör Hande Baladın, çok sayıda takipçiye sahip. Özellikle Hande Baladın instagram üzerinde 700 bini aşkın kullanıcı tarafından takip ediliyor. Dolayısıyla takipçilerinin gözünden de en ufak bir olay kaçmıyor. Semih Say Kimdir? Hande Baladın son olarak gittiği bir festivalde Semih Say ile oldukça yakın bir şekilde görüntülendi. Semih Say instagram hesabından da bu görüntüleri paylaştı. Kısa süre içerisinde fotoğraf çığ gibi büyüyerek spor sitelerine kadar konu oldu.

Hande Baladın Semih Say

Henüz Hande Baladın kendi instagram hesabından bir fotoğraf paylaşmasa da şimdiden onlarca tebrik yorumu gelmeye başladı. Özellikle çiftin festival fotoğrafının altına, “Birisi çok yakışıklı, birisi çok güzel. Semih Say Kimdir?  Müthiş bir çift.” şeklinde yorumlar geldi. Baladın’ın Erten Gaz ile de bir ilişkisi olduğu iddia edilmiş ancak hiçbir zaman konu ile alakalı Baladın’dan herhangi bir açıklama gelmemişti.

Şirket Dedikoduları

Semih Say Kimdir? Hande Baladın Semih Say İle Mi Birlikte?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin