Hande Baladın sevgilisi kim? [2022]

Hande Baladın sevgilisi
Hande Baladın sevgilisi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hande Baladın sevgilisi kim? Eczacıbaşı ve Milli Takım formalarını terleten, özellikle geçtiğimiz yaz ayında gerçekleşen Avrupa ve Olimpiyat maceralarının ardından tanınırlığı bir kat daha artan Hande Baladın, voleybol severlerin sıkı markajına girdi. Kütahya doğumlu genç yıldız, voleybol kariyerinin yanı sıra özel hayatı ile de merak ediliyor. Bilhassa Hande Baladın sevgilisi ve aşk hayatı ile çokça sorgulanmaktadır. Biz de sirketdedikodulari.com olarak genç yıldızın sevgilisi var mı, özel hayatı nasıl gidiyor gibi sorulara yanıt verdik.

Hande Baladın sevgilisi

Hande Baladın sevgilisi kim?

Başarılı voleybolcu Hande Baladın instagram ve diğer sosyal medya mecralarında en çok takip edilen voleybolcuların başında gelmektedir. Fakat bir o kadar da özel hayatını paylaşmaktan kaçındığı bilinmektedir. Bugüne kadar özel yaşamı ile ilgili ser verip sır vermeyen Hande Baladın aşk hayatı ile ilgili de pek bir şey açık etmedi.

Ancak geçtiğimiz günlerde Anadolu Efes takımında forma giyen Erten Gazi ile paylaştığı fotoğraf ikilinin arasında bir aşkın alevlenebileceğine dair olan iddiaları güçlendirdi. Her iki isimde fotoğraf instagram hesaplarından paylaşırken birçok forumda ise “boyu boyuna” yorumları yapıldı. Bilindiği üzere hem Hande Baladın boyu hem de Erten Gazi’nin boyu 1.90 olarak kulüplerinin resmi internet sitesinde yer almaktadır.

Erten Gazi kimdir? Hande Baladın sevgilisi Erten Gazi mi?

Semih Say İddiası

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Hande Baladın’ın Basketbolcu Semih Say ile birlikte olduğu ileri sürüldü. Eczacıbaşı’nın başarılı smaçörü, gittiği bir festivalde Semih Say ile oldukça yakın pozlar verdi. Bu pozların ardından Hande Baladın ile Semih Say arasında bir birliktelik olduğu voleybol severler arasında konuşulmaya başlandı.

Şirket Dedikoduları

Hande Baladın sevgilisi kim? [2022]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin