Big Bang Üyesi G-Dragon Yeni Görünümüyle Hayranlarını Şaşırttı

Big Bang Üyesi G-Dragon Yeni Görünümüyle Hayranlarını Şaşırttı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

13 Nisan’da Big Bang üyesi, Instagram’da asansörde selfie çekerken çekilmiş aşağıdaki fotoğrafları yayınladı. Hayranları, gündelik tarzı, ızgaraları ve tüylü saçlarıyla şaşırdı.

Diğer yandan, Big Bang kısa süre önce uzun zamandır beklenen geri dönüşlerini “Still Life” ile yaptı ve bu da onlara mükemmel bir all-kill yaptı.

Big Bang Üyesi G-Dragon Yeni Görünümüyle Hayranlarını Şaşırttı

Hayranları Şaşırdı

Big Ban Grubu’ndan G-Dragon’un yeni tarzını gören fanları ise bu duruma kayıtsız kalamadı ve binlerce yorum yaptı. İşte onlardan bazıları:

  • Izgara sadece arkadaşıyla dalga geçiyordu ve GD’nin yayınladığı bir şey değil. Bir insan neden saçlarına şaşırır? Natürmort MV’sinde kelimenin tam anlamıyla saçı. Halkın gözü önünde olmadığı zamanlarda GD çok sıradan biri. Kim bu hayranlar. 
  • Oh hayır GD tıraşsız ve renkli uzun saçları var. Ve o Grillz giyiyor.. çılgınlık! Lol Şok edici değil, kendisi olması ve ürpertici olması. Bırakın ve kişisel olsun ya da olmasın, herhangi bir gönderisi hakkında yaygara koparmayın. Hiç drama olmadığında herkes zaten drama yaratmaya çalışıyor
  • Grill’lerden nefret ediyorum ama…görünüşünün geri kalanı promosyon yapmadığı zamanlardaki gibi. Kendi oppalarının her zaman mükemmel göründüğünü ve ara verdiğinde bile her zaman pürüzsüz bir cilde sahip olduğunu düşünüyorsan, hayal görüyorsun haha
  • Görünüşe göre 6ix9ine’den ilham almış. Dürüst olmak gerekirse, insanların bu ızgaralar hakkında bu kadar havalı bulduklarını anlamıyorum, “boncukların” miktarı veya şekilleri ne olursa olsun, genellikle yersiz veya korkunç görünüyorlar.
  • Ve neden olmasın? Diğer fandomlar favorilerini savunuyor, dilekçe yazıyor ve favorileri hakkında bir şey söylemeye cesaret ettikleri için insanların kovulmasını sağlıyorlar ve VIP’lerin sessizce oturup asla bir şey söylememeleri mi gerekiyor? Peki ya HAYIR!
  • Lol, herkes sanki geçmişte siyah surat yapmamış gibi hep G-Dragon’u savunuyor. Ama “Nasıl beğendin” bölümünde gümüş diş taktığı için Lisa’yı döveceksin. Çifte standart. Her neyse, saçı ve ızgarasıyla biraz 6ix9ine’e benziyor.
Şirket Dedikoduları

Big Bang Üyesi G-Dragon Yeni Görünümüyle Hayranlarını Şaşırttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin