Lee Hyori, Bu Sene Kocası Lee Sang Soon’u Öpmediğini Duyurdu!

Lee Hyori, Bu Sene Kocası Lee Sang Soon'u Öpmediğini Duyurdu!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lee Hyori geçtiğimiz günlerde evlilik hayatını paylaştı ve bu yıl kocasını öpmediğini söyledi. 15 Nisan’da, ‘Seoul Check-In’in yeni bölümünde, Lee Hyori bir kayak merkezinde tatildeyken Kim Jong Min, Shin Ji, DinDin ve Eun Ji Won ile takılırken görüldü. Bir pansiyonda toplandılar ve birbirleriyle derin bir sohbeti paylaştılar.

O gün DinDin, Lee Hyori’ye “Bu her zaman merak ettiğim bir şeydi. Evlenmekten nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?” diye sordu. Lee Hyori, “Lee Sang Soon ile tanıştığım andan itibaren biliyordum ve emindim” diye yanıtladı.

DinDin sözlerine şöyle devam etti: “Evlenen insanlar bana ‘Bu kişiyle evlenmeliyim’ hissini alacağını söylediler ama sonra sen de insanlarla çıktığın zaman ‘Bence bu kişiyle evlenmemde bir sakınca yok’ hissi geliyor. ” Ancak Lee Hyori, “Bundan farklı. Daha önce ‘Bu kişiyle evlenmek istiyorum’ hissine kapılmadan önce. ama sonra Lee Sang Soon ile tanıştığımda ‘Bu kişiyle evleneceğim’ oldu.

Lee Hyori, Bu Sene Kocası Lee Sang Soon'u Öpmediğini Duyurdu!

Hatta bir arkadaşıma ‘Sanırım onunla evleneceğim’ diye mesaj attım.”
Konuşma daha sonra son öpücüğün ne zaman olduğuna kaydı. Lee Hyori aniden Eun Ji Won’a son öpücüğünün ne zaman olduğunu sordu ve DinDin yalan makinesini kullanmayı önerdi. Böylece herkes sırayla soruyu cevapladı.

Sıra Lee Hyori’ye geldiğinde, ona bu yıl kocasını öpüp öpmediği soruldu ve o bu yıl onu öpmediğini itiraf etti. “Dudaklarından gagaladım ama öpmedim” dedi.

Şirket Dedikoduları

Lee Hyori, Bu Sene Kocası Lee Sang Soon’u Öpmediğini Duyurdu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin