Rap dünyası karıştı. Şam Lil Zey’in attığı mesajları ifşaladı! Ortalık alev alev

Rap dünyası karıştı. Şam Lil Zey'in attığı mesajları ifşaladı! Ortalık alev alev
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rap dünyası karıştı. Sık em up ve av gibi şarkılarıyla tanınan Şam Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla olay oldu. Şam, Lil Zey’in attığı mesajları yayınlayarak uzun bir mesaj paylaştı. Mesaj kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenildi ve paylaşıldı. İşte o mesaj…

ŞAM LİL ZEY MESAJ OLAYI NEDİR?

Şam’ın Lil Zey’in kensine attığı mesajları ifşalaması günün olayı oldu. İşte o mesaj:

Mesajları paylaştığım için yakışmadı diyorsunuz. Şimdiye kadar paylaşmadığım için, tacizci vs. gibi bir çok zan altında bırakıldım. İki yıllık ilişkimi sadece gündem olmaması için gizli tuttum; insanların bana sosyal medyada demedikleri kalmamasına rağmen o kişinin zarar görmemesi için suskun kaldım. Bazı insanlar bana hala prim yapıyor gibi ithamlarda bulunurken, o kişi hakkımda söylentilere karışıp şarkılar yapıyor, aslında burada prim yapacak son insanım; yakından bilenler bunu bilir.

Son iki aydır rap dünyasının saçma sosyal medyasından uzaklaşırken, bu tür şeyleri paylaşmak zorunda kalmaktan utanç duyuyorum ve yerin dibine giriyorum. Emin olun, son düşündüğüm şey primdir. Tek istediğim huzur ve bu insanın artık bana musallat olmaması ve beni rahat bırakmasıdır. Aylardır sahte duygusallığıyla beni etkilemeye çalışan bu insanın yaptığı iğrenç şarkı ortada. İçinde sevgiye dair en ufak bir kırıntı yok; tamamen narsist tutkularının esiri olup, yalanlar ve vaatlerle iki-üç yılımı aldı ve psikolojime derinden zarar verdi. Bugün bile, hala manipülasyonlarına devam ediyor ve bu durum artık benim için dayanılmaz hale geldi.

Her yerden engellememe rağmen hala farklı yerlerden ulaşmayı deniyor ve cevap alamayınca şarkılarda bana göndermeler yapıyor. Dini değerlerim üzerinden dalga geçerek sözler söylemesi dayanılacak bir durum değil. “Yok seni bağlasam shibari dua edersin bana, yok spotları huri sanarsın” gibi iğrenç düşüncelerini, eskiden dost bildiğim, ama şimdi takılıp, anlayıcağınız şekilde birlikte olduğun, kimyasal maddelerden beyni ve dişleri çürümüş, iğrenç ve karakteri zayıf insanlarla hayata geçir. Benim dünyamdan uzaksınız. Sizin karakterleriniz birbirinize layık. Benden uzakta istediğiniz fanteziyi gerçekleştirmekte özgürsünüz.

PR ÇALIŞMASI BUNLAR…

Şam’ın mesajları yayınlaması üzerine bazı Twitter kullanıcıları yaşananları PR çalışması olarak yorumladı. Ekşi Sözlük üzerinde de gündem olan konu hakkında, “para kazanmak için gündem olmak lazım. iyi taktik. buradan alır yürürler” yorumları yapıldı.

Kaynak: samiloymak Twitter

Derleme: Sirketdedikodulari.com

Şirket Dedikoduları

Rap dünyası karıştı. Şam Lil Zey’in attığı mesajları ifşaladı! Ortalık alev alev

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin