Super Junior’dan Heechul, Geçmişte Realite Şovundan Biriyle Çıktığını Açıkladı

Super Junior'dan Heechul, Geçmişte Realite Şovundan Biriyle Çıktığını Açıkladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Knowing Brothers’ın 16 Nisan’daki bölümünde, geçmişte ‘X-Man’ ve ‘Love Letter’ gibi flört realite programlarına ev sahipliği yapan Kang Ho Dong, şova gerçekten herhangi bir ünlü çiftin gelip gelmediğini sordu. Heechul, “Aslında onlardan pek çok kişiyle çıktım. Çift olamayan biriyle çıktım. Daha sonra, ajansım onlara görünmeme izin vermeyi bıraktı.”

Min Kyung Hoon daha sonra ilk görüşte birine karşı duygularını itiraf etmek zorunda kaldığı için kendini yük hissettiğini açıkladı. Heechul, “Böylesini daha çok seviyorum. Güldüğün için mutlu olmak gibi, mutlu olduğun için gülmemek gibi. Aynı şekilde, birine onu sevdiğini söylersen, sevgiyi hissedebilirsin.”

Super Junior'dan Heechul, Geçmişte Realite Şovundan Biriyle Çıktığını Açıkladı

Hayranları neler söyledi?

Puuurr “Bir şova çıkmak isteyen bir sürü kadınla çıktım (kullandım)” ve sonra ürkütücü kıçı bunu söyledikten sonra gülüyor Momo ve diğer kadınlar için çok üzülüyorum puurrr muhtemelen hiçbir erkek Momo’ya dokunmayacak bu ucube onu kullandıktan sonra tekrar

X erkeğinin romantizm ya da flört ile ilgisi olduğunu hatırlamıyorum. Ayrıca bunlar komedi, yarışma programlarıydı. Acaba “realite şovu” onlar için doğru bir terim mi?

biz evlendik filminin çince versiyonunda birlikte olduğu çinli aktris mi uluslararası versiyonuydu. O ve Puff Guo birlikte harikaydılar ve sonrasında uzun bir süre arkadaşça kaldılar.

Şirket Dedikoduları

Super Junior’dan Heechul, Geçmişte Realite Şovundan Biriyle Çıktığını Açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin