Tuğba Şenoğlu Burhan İvegin Çifti Nişanlandı

Tuğba Şenoğlu Burhan İvegin Çifti Nişanlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

gogle news

Zorlu bir sezonun ardından kazanılan 5 kupa ile Vakıfbanklı oyuncular tatile çıkarken takımın smaçörlerinden Tuğba Şenoğlu Burhan İvegin ile nişanlandı. İlk olarak kız isteme gerçekleşirken ardından da açık havada nişan töreni düzenlendi.

Nişan törenine Zehra Güneş ve sevgilisi Eren Dişli, Ayça Aykaç, Beliz Başkır, Buket Gülübay ve Ebrar Karakurt gibi voleybolcu arkadaşları da katıldı

Tuğba Şenoğlu Burhan İvegin Çifti Nişanlandı

Tuğba Şenoğlu Evliliğe İlk Adımını Attı

Önümüzdeki sezon Japonya’da kariyerine devam edecek olan Filenin Sultanları’nın başarılı smaçörü Tuğba Şenoğlu, Burhan İvegin ile evliliğe ilk adımını attı. Mersin’de gerçekleşen törene Zehra Güneş Eren Dişli çifti, Libero Ayça Aykaç, Pasör Buket Gülübay, Orta Oyuncu Beliz Başkır ve Pasör Çaprazı Ebrar Karakurt gibi isimler katıldı. Tuğba Şenoğlu Burhan İvegin ile instagram üzerinden değişik zamanlarda fotoğraflar koymayı da ihmal etmemişti. Bu arada Burhan İvegin de başarılı basketbolcu Ayşe İvegin Okul’un kardeşi olarak biliniyor.

Tuğba Şenoğlu Burhan İvegin Çifti Nişanlandı

Burhan İvegin Kimdir?

Tuğba Şenoğlu’nun müstakbel eşi Burhan İvegin hakkında bulabildiğimiz bilgiler oldukça kısıtlı. Ancak öğrenebildiğimiz kadarıyla 1988 doğumlu. Aslen Tokat Niksarlı. Fenerbahçe ve Galatasaray gibi takımlarda forma giyen Ayşe İvegin Okul’un kardeşi. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İletişim Fakültesi’nde öğrenimini gördü. Bir süre İstanbul Üniversitesi’nin spor biriminde de çalıştığı biliniyor. Hali hazırda Kişisel Gelişim Antrenörlüğü görevini sürdüren İvegin’in 1.90 civarında boyu olduğu söyleniyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ramazan Tasci (@ramazan0321)’in paylaştığı bir gönderi

Şirket Dedikoduları

Tuğba Şenoğlu Burhan İvegin Çifti Nişanlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin